آموزش اینستاگرام

آقای هزینه در اینستاگرام کیست؟

در واقع آقای هزینه در اینستاگرام، داوود هزینه است. این روزها تب مشهور شدن در شبکه اینستاگرام به قدری بالا رفته است که بسیاری از افراد برای تبدیل شدن به یک
” شاخ اینستاگرامی ” حاضرند هر کاری کنند. با بررسی پیشینه هر کدام از این شاخ های اینستاگرامی می بینید که بسیاری از آنها به خاطر کار عجیب و غریبی که کرده اند به شهرت رسیده اند. بیشتر آنها با انتشار ویدئوهایی از خود مشهور شده اند ، این روزها تعداد این افراد کم نیست و میتوان گفت روز به روز بر تعداد آنها افزوده می شود.

وحید خزایی، داوود هزینه، ممد لمینت ، دنیا جهان بخت، سحر تبر و افراد مانند آنها اشخاصی هستند که نه به واسطه سواد، تجربه، هنر یا مهارتشان بلکه به دلیل ویدئوهای شخصی که در ارتباط با مسائل خصوصی شان منتشر کردند به شهرت رسیدند. در این مطلب ما به زندگی ” داوود هزینه ” میپردازیم. اینکه این شخص کیست، چگونه به شهرت رسیده است و اکنون کجاست. اگر به این موضوع علاقمند هستید.

آقای هزینه در اینستاگرام کیست

اگر اهل سپری کردن اوقات زیادی در اینستاگرام هستید حتما ” آقای هزینه ” رو میشناسید یا حداقل اسمش را شنیده اید. نام واقعی آقای هزینه داوود غفاری است. او متولد دهه ۶۰ در تهران است ، او یکی از چهره های جنجالی است که چند سالی در ترکیه زندگی می کرد، وی بیشتر با ویدیوهای از روابط نامتعارف و سبک زندگی لاکچری خود به شهرت رسید. اما بخش اعظم شهرتش زمانی بدست آمد که از کلمه ” هزینه ” در بیشتر ویدئوهایش استفاده کرد.

آغاز کار

داوود غفاری فعالیت اش را با انتشار ویدیو کلیپ ها لاکچری از زندگی شخصی و ورابط اجتماعی خود از اینترنت شروع کرد و کم کم بعلت محدودیت هایی که در ایران بخاطر این کلیپ ها برایش به وجود آمد به ترکیه فرار کرد. او با ایده ویدیو های جذاب از زندگی شخصی و دوستان خود در ابتدا سعی در جذب فالوو داشت و میتوان گفت به موفقیت هایی نیز دست پیدا کرد و در کمتر از چند ماه کم کم مثل وحید خزایی توانست سر زبانها افتاد.

اما عمده شهرت داوود غفاری با کلیپی که برای نامزد موقت خود ساخته و در آن می گوید:” از این به بعد تمام هزینه هام برای تو میشه “، به دست آمد. این ویدیو خیلی سریع در فضای مجازی پخش شد و به قدری به شهرت رسید که تا مدت ها دابسمش های آن نیز در هرکجای دنیای مجازی دیده میشد. استفاده از این لفظ تمام هزینه ها برای تو حتی در برخی رسانه های اینترنتی نیز کشیده شد، با پخش این ویدیو او به داوود هزینه مشهور شد.

دوران شهرت

بعد از به شهرت رسیدن او به تبلیغات سایت های شرط بندی مشغول شد. جنجال بعدی داوود هزینه زمانی آغاز شد که ویدئوهای مربوط به دعواهای مسلحانه او و وحید خزایی در ترکیه منتشر شد. البته بعدها با هک شدن تلگرام داوود غفاری مشخص شد که تمام این ویدئوها یک سناریوی از پیش نوشته شده است تا مخاطبان را دوباره به سمت او بازگرداند.
بعد از جنجال های به وجود آمده توسط داوود هزینه ، دولت ترکیه او را از این کشور اخراج کرد. در حال حاضر داوود غفاری در تفلیس گرجستان ساکن است.
بعد از گذشت مدت ها از انتشار ویدئوهای او از سبک زندگی لاکچری و ماشین های گرانقیمت و ریخت و پاش هایش در اینستاگرام مشخص شد تمام این موارد اجاره ای هستند و این همان حباب پوچی بود که داوود غفاری به واسطه آن به جذب مخاطب در اینستاگرام پرداخته بود.
متاسفانه فرهنگ استفاده از فضای مجازی در جامعه ما که مردم به شدت درگیر شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام هستند هنوز جا نیوفتاده است. برخی از افراد با استفاده از ساده لوحی و زودباوری مردم و با ترفندهایی نظیر آنچه در مورد داوود هزینه گفته شد اقدام به جذب فالوور میکنند و با حضور این فالوورها در صفحات خود در اینستاگرام میتوانند درآمدهای کلان داشته باشند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن