بدون دسته بندی

اکسپلورر اينستاگرام کجاست

ما همیشه در تلاشیم تا انواع عکس ها و فیلم هایی را که در جستجو و کاوش مشاهده می کنید به روز کنیم تا آن را برای شما بهتر بسازیم. پست ها به طور خودکار بر اساس مواردی مانند افرادی که دنبال می کنید یا پست هایی که دوست دارید انتخاب می شوند.

در صورتی که پست هایی را که دوست ندارید در جستجو و کاوش مشاهده کنید ، در مورد کارهایی که می توانید انجام دهید اطلاعات کسب کنید.

چه کسی می تواند عکسهایی را که در جستجو و کاوش است ببیند؟

اگر پستی را در جستجو و کاوش مشاهده می کنید ، به این معنی نیست که همه افراد دیگر آن را می بینند. ما همیشه در تلاشیم تا انواع پستهایی را که در جستجو و کاوش مشاهده می کنید ، به روز کنیم تا این متناسب با آن بهتر باشد. به عنوان مثال ، ممکن است ما عکس ها و فیلم هایی را به شما نشان دهیم که افرادی که دنبال می کنید، تعداد زیادی از مردم آن ها را دوست دارند یا دوست ندارند.

حساب شما به صورت خصوصی تنظیم شده است ، فقط دنبال کنندگان تأیید شده شما می توانند عکس هایی را که در جستجو و کاوش به اشتراک گذاشته اید ببینند.وقتی افراد می خواهند حسابهایی را که از قبل در شبکه اینستاگرام دنبال می کنند جدا شوند ، explore به کاوش درمی آید. امروز ما در طرح های جدید در Explore  را اعلام می کنیم، و روشهای بیشتری برای کشف عکس ها ، فیلم ها ، محصولات و داستانهای مرتبط با علایق خود به شما ارائه می دهیم.

وقتی به کاوش می روید ، اکنون نوار پیمایش جدید طراحی شده را مشاهده می کنید ، که دارای کلید های میانبر در IGTV و خرید است و به دنبال آن کانال های موضوعی متناسب با علاقه شما ، مانند غذا ، هنر و مسافرت. میانبرهای “IGTV” و “فروشگاه” در قسمت جلویی نوار پین شده اند و پیدا کردن محصولات و فیلم ها از مارک ها و سازندگان مورد علاقه شما آسانتر است.

علاوه بر اضافه کردن این میانبرها ، طرحهای جدید تجارب IGTV و خریدهای بسیار غوطه وری را برای کاوش به ارمغان می آورند. با ضربه زدن روی “IGTV” ، خانه جدیدی را که اخیراً به روز شده است برای IGTV مشاهده خواهید کرد ، جایی که می توانید یک فید شخصی فیلمهای پیشنهادی را از سازندگان دنبال کنید یا ممکن است بخواهید دنبال کنید.

با ضربه زدن روی “فروشگاه” ، اکنون به فیلترهای دسته در نوار پیمایش دسترسی خواهید داشت. این فیلترها به شما امکان می دهند انواع خاصی از محصولات را در اینستاگرام از جمله زیبایی ، پوشاک ، دکوراسیون منزل و موارد دیگر مرور کنید.

داستان ها روشی مهم برای ارتباط برقرار کردن افراد با علایق خود در این میان است و بیش از ۵۰۰ میلیون نفر هر روز از استوری اینستاگرام استفاده می کنند. برای کمک به مردم وسعت کامل مطالب مورد علاقه خود را در اینستاگرام تجربه می کنند ، شبکه مجدداً کاوش در حال حاضر Stories را نشان می دهد. به همان روشی که Explore پستها را بر اساس مباحث مورد علاقه شما توصیه می کند ، شبکه اکنون توصیه های Stories را برای شما ارائه می دهد.

کاوش ، جهان محتوای ارسال شده در اینستاگرام هر روز را در نظر می گیرد و آنچه را که بیشتر مربوط به شماست ، نشان می دهد. اکنون ، با روشهای جدید برای کشف بهترین های اینستاگرام ، ما مکان های دیگری را برای ارتباط با علایق خود کاوش می کنیم.

کانالهای موضوعی در کاوش

کانال های موضوعی در کاوش به شما روشهای جدیدی برای کشف علایق خود در اینستاگرام ارائه می دهند. بیش از ۲۰۰ میلیون نفر هر روز برای کشف ایده های جدید و پیدا کردن الهام از کاوش بازدید می کنند. اکنون مرور کردن از طریق پستهایی که می خواهید ببینید و حساب هایی که می خواهید دنبال کنید ، آسان تر است.

در کانالهای موضوعی  می توانید نسبت به نحوه حرکت در پستها در کاوش ، عمدی باشید. وقتی صفحه اینستاگرام را باز می کنید ، یک سینی در بالا با کانال های شخصی شده مشاهده خواهید کرد. این شامل کانال “برای شما” است ، که ترکیبی از پست ها متناسب با علایق شما را شامل می شود.

همچنین کانالهایی را درمورد موضوعاتی که ممکن است دوست دارید مانند هنر ، ورزش ، زیبایی یا مد – و همچنین لیستی از هشتگ ها را مشاهده خواهید کرد و روشهای بیشتری برای کشف علایق خود به شما ارائه می دهد. اکنون ، هنگامی که می خواهید از آخرین روندهای مد الهام بگیرید و یا یک مقصد سفر جدید را کشف کنید ، می توانید به راحتی پستهایی را که به دنبال آنها هستید پیدا کنید و آن حساب ها یا هشتگ ها را دنبال کنید.

ما همچنین به شما روشهای بهتری برای کنترل آنچه در Explore می بینید ، ارائه می دهیم. می توانید با جابجایی از شبکه به شبکه ، علاقه های مختلفی را مرور کنید ، یا می توانید با ضربه زدن روی یک کانال و پیمایش به بالا ، به یک علاقه خاص بروید. اگر مایل به حذف یک کانال موضوعی هستید ، کانال را فشار داده و نگه دارید و “نادیده گرفتن” را از فهرست انتخاب کنید. این کانال را به انتهای سینی می فرستد ، به شما این امکان را می دهد که در هر زمان آن را نادیده بگیرید.

مردم هر روز برای کشف ایده های جدید ، افراد و تجربیات به کاوش می آیند. و اکنون ما هیجان زده ایم که یک کاوش مجدد طراحی شده را برای شما فراهم کنیم که کشف را حتی ساده تر می کند.

کاوش هنوز برای شما شخصی سازی نشده است ، اما اکنون محتوا در کانالهای موضوعی سازماندهی شده است تا بتوانید علایق خود را مرور کرده و در هر منطقه ای که دوست دارید عمیق تر شوید.

معرفی خرید در کاوش

ما همچنین در کانال Explore یک کانال خرید را اعلام می کنیم که برای شما شخصی سازی خواهد شد. کانال های موضوعی،به شما امکان می دهند تا علایق خود را مرور کرده و در هر زمینه ای که دوست دارید کاوش کنید وعمیق تر شوید. اکنون ، هنگامی که می خواهید فقط برای تفریح خرید کنید ، می توانید کانال اختصاص داده شده برای خرید پست ها از مارک های دنبال شده و مارک های مورد علاقه خود را مشاهده کنید.

دو راه جدید برای کشف جهان اطراف شما را در کاوش می توان بررسی می کرد: داستانهای مکان و داستانهای هشتگ. اکنون می توانید ببینید چه اتفاقی در اطراف شما می افتد و داستان های مربوط به علایق خود را می یابید.

حلقه داستان جدیدی را در بالای کاوش مشاهده خواهید کرد که پر از داستانهایی است که در نزدیکی شما اتفاق می افتد. این داستان ها از طرف افرادی صورت می گیرد که از استیکر مکان استفاده کرده اند. همچنین می توانید هر مکان را در سرتاسر جهان جستجو کنید و یک حلقه داستانی برای آن مکان در بالای صفحه موقعیت مکانی مشاهده خواهید کرد.

ما همچنین شروع به معرفی داستان های هشتگ در Explore می کنیم تا به شما در یافتن داستانهای مرتبط با علایق خود کمک کنیم. هنگام جستجوی هشتگ ، ممکن است در بالای صفحه پر از داستانهایی با استفاده از آن هشتگ یک حلقه داستانی را ببینید.

برچسب موقعیت مکانی یا هشتگ را به داستان خود اضافه کنید و ممکن است در داستان بزرگتری قرار بگیرید. اگر داستان شما اضافه شود ، در بالای لیست بیننده داستانهای خود یک خط مشاهده خواهید کرد که نشان می دهد چند نفر آن را در داستان بزرگتر مشاهده کرده اند. اگر می خواهید از یک مکان یا برچسب هشتگ استفاده کنید اما نمی خواهید داستان شما در کاوش نمایش داده شود ، روی لیست نمای بیننده داستان خود ضربه بزنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد داستان های مکان و داستان های هشتگ ، مرکز راهنمایی اینستاگرام را ببینید.

حتی با وجود یکسری از تغییرات ، کاوش هنوز هم به همان روش کار می کند: شما را به پست های مربوط به علایق خود از افرادی که هنوز آنها را دنبال نکرده اید متصل می کند. هرچه بیشتر دوست داشته باشید ، کاوش بهتر می شود و متناسب با ترجیحات خود تنظیم می شود و بیشتر چیزهایی را که از آنها لذت می برید به شما نشان می دهد. و اگر چیزی را دیدید که دوست ندارید ، روی “مشاهده پست های کمتر مانند این” در منوی ‘…” ضربه بزنید تا تجربه کاوش شما بهتر شود.

با بیش از ۷۰ میلیون عکس و فیلم که هر روز در اینستاگرام منتشر می شود ، هر کجا که اتفاق می افتد ، احتمال دارد که بتوانید آن را در اینجا مشاهده کنید. این که آیا در پشت صحنه در فینال NBA قرار دارد ، در باند فرودگاه با آخرین روند مد در یک باشگاه مورد علاقه با یک گروه محلی ، مردم لحظات بزرگ و کوچک را در اینستاگرام خود ضبط می کنند. اما ، تاکنون ، هرگز راهی آسان برای یافتن این لحظات وجود نداشته است.

کاوش مجدد

ما صفحه کاوش را کاملاً مجدداً طراحی کرده ایم تا کشف در اینستاگرام فوری و بدون دردسر انجام شود. کاوش جدید اکنون روندهای مختلف را در زمان واقعی ظاهر می کند و شما را به رویدادها و مکالمه هایی در نزدیکی شما و سراسر جهان متصل می کند.

از طریق برچسب ها و مکان های مد روز ، می توانید لحظاتی مانند #bonnaroo یا #fathersday را از هر منظر تجربه کنید. محتوای تصویری غنی ، تصور منحصر به فرد همه را به تصویر می کشد – نه تنها آنچه جامعه در مورد آن صحبت می کند ، بلکه آنچه را که آنها انجام می دهند و می بینند نیز هست.

علاوه بر این ، در بالای صفحه کاوش ، مجموعه های جدیدی را پیدا خواهید کرد که مرتباً به روز می شوند و دارای حساب ها و مکان های جالبی هستند ، از موسیقی دان ها و ورزشکاران افراطی گرفته تا معماری خیره کننده و سواحل زرق و برق دار.

جستجوی پیشرفته

برای همه در اینستاگرام ، ما توانایی یافتن آنچه را که می خواهید به طور چشمگیری بهبود یافته ایم. با جستجوی مکانهای جدید ، اکنون می توانید تقریباً در هر مکانی روی زمین همکار باشید ،به طور مثال به شما امکان می دهد مکان تعطیلات بعدی خود را در اقیانوس آرام جنوبی بدست آورید و …. .

جستجوی برتر جدید همچنین به شما امکان می دهد همه افراد را به طور یکجا جستجو کنید.

شاید فکر کنید صفحه کاوش برای مارک های برتر ، وبلاگ نویسان و افراد زیبا در اینستاگرام محفوظ است. اما این درست نیست – خوشبختانه اینستاگرام خود را مفتخر به ارائه طیف گسترده ای از مطالب برای مخاطبان خود می کند.

نحوه ورود به صفحه کاوش در اینستاگرام

به روز گذشته ، صفحه اینستاگرام کاوش در گذشته از آن به عنوان صفحه محبوب یاد می شود. این مجموعه ای از بهترین مطالب ارائه شده بود ، به قضاوت درگیری عمومی کاربر و همچنین تیم های اینستاگرام.

امروزه ، صفحه اینستاگرام کاوش توسط شما تنظیم می شود. این مجموعه ای از عکس ها و فیلم ها است که فعالیت اینستاگرام شما جمع شده است. اگر همین حالا می خواهید به صفحه کاوش بپردازید ، احتمالاً محتوای اینستاگرام خود را که در مضامین و مجموعه های موجود در صفحه منعکس شده است ، مشاهده خواهید کرد.

اینستاگرام صفحه کاوش خود را با استفاده از اصطلاحات در زمان واقعی و بر اساس فعالیت و تنظیمات برگزیده شما طراحی کرده است.

به زبان غیرمستقیم ، مطالبی که در صفحه کاوش اینستاگرام ما ظاهر می شود، محتوایی است که دوستان مان وافرادی که مارا دنبال می کنند با آنها درگیر شده اند.

این فرایند یک اثر “شبکه” خاص ایجاد می کند که قدرت و رسیدن به صفحه کاوش را گسترش می دهد. و اینستاگرام آن را می داند.

واضح است که اینستاگرام کاربران خود را در اولویت قرار داده و از آنها می خواهد که از صفحه کاوش برای کشف مطالب جدید استفاده کنند. اینجاست که وارد می شوید.

در مورد این مسئله  فکر کنید: محتوا در Instagram Explore بر اساس فعالیت مخاطبان شما انتخاب می شود. وقتی آنها با پست شما درگیر شدند ، اینستاگرام آن پست را در کنار دوستان و پیروان خود قرار می دهد.

نکته آخر این است که شما نمی توانید آن نوع هدف گیری را از نو بسازید.

همانطور که در بالا گفتم ، صفحه کاوش برای هر کاربر جداگانه صحیح و دلخواه را ارائه می دهد.

اگر محتوای شما از طریق صفحه کاوش به یک کاربر نشان داده شود ، این بدان معنی است که فعالیت وی اینستاگرام را نشان داده است که احتمالاً به محتوای شما علاقه مند است. ثانیا ، صفحه اینستاگرام کاوش علاوه بر ارزشمند و رایگان به قیف بازاریابی شما است.

در حالت ایده آل ، کاربران برای دیدن و کسب اطلاعات بیشتر بر روی پست شما کلیک می کنند ، دنبال مطالب هیجان انگیز تر حساب خود را دنبال می کنند و سرانجام – در صورت ارسال محتوای مناسب – از طرفداران به مشتریان تبدیل می کنند.

در کل ، دریافت محتوا در صفحه اینستاگرام کاوش می تواند به شما در افزایش تبدیل و ایجاد فروش کمک کند – کل نکته ی بازاریابی در اینستاگرام این است. قرار دادن محتوای شما در صفحه کاوش اینستاگرام بسیار ساده است ، اما به این معنی نیست که ساده باشد.

قسمت های متحرک زیادی در الگوریتم اینستاگرام وجود دارد که ما بسیاری از آنها را نمی دانیم.

بنابراین ، متاسفانه ، هیچ راهی برای هک کردن آن وجود ندارد. اما این باید یک چیز خوب تلقی شود ، زیرا به لطف الگوریتم اینستاگرام ، فقط مطالب با کیفیت عالی عملکرد خوبی دارند.

هر بار که مطلبی را در اینستاگرام ارسال می کنید ، هدف شما باید ارایه ارزش ، تشویق تعامل و ارتباط با مخاطبان باشد. استراتژی های زیر این افزایش اضافی را برای رسیدن به لیگ های بزرگ فراهم می کند.

عامل اصلی موفقیت در اینستاگرام و همچنین تعامل اولین قدم برای به نمایش گذاشتن مطالب در صفحه Instagram Explore است.

نامزدی از طرفداران شما ، پست شما را در قسمت جستجوی دوستان پیروان شما ، مخاطبان بسیار هدفمند و بدون استفاده شما قرار می دهد. این همان هدف است.

بنابراین ، قبل از نگرانی در مورد زمان ارسال ، نوشتن شرح تصاویر و هشتگ ، نوع محتوایی را که ارسال می کنید در نظر بگیرید و آیا برای مخاطبان خود مرتبط یا جالب است یا خیر.

Sked (سابقاً Schedugram) چرخ فلک را به طور کامل پشتیبانی می کند ، و می توانید آنها را از سمت راست برنامه طراحی ، ایجاد ، برنامه ریزی و ارسال کنید.

خوب ، در کنار صفحه کاوش در انتهای حساب اینستاگرام شما کمی قلب است. بر روی آن کلیک کنید ، سپس در بالا ، گزینه زیر را بزنید.

این فید به شما نشان می دهد افرادی که دنبال می کنید در اینستاگرام چه کسانی هستند. حرکت کنید تا ببینید که چه عکسهایی را دوست دارند و درباره آنها نظر داده اند. شما می دانید که چه حساب ها ، زیبایی شناسی و مارک هایی را که دوست دارند با آنها درگیر شوند – و چه محتوایی را باید ایجاد کنید.

هشتگ های اینستاگرام باعث می شود برند شما توسط کاربران قابل کشف باشد. هشتگ های دارای برچسب گذاری شده در پست ها ، اغلب مشوق های بیشتری را تشویق می کنند. از جمله هشتگ های محبوب و مشهور در صنعت در عنوان شما می تواند به پست های شما در صفحه های کاوش در اینستاگرام کسانی که با این هشتگ ها تعامل دارند کمک کند.

تنها مشکلی که در هشتگ وجود دارد این است که ردیابی و اضافه کردن دستی آنها هر بار که ارسال می کنید می تواند دشوار باشد.

می توانید از آن برای ذخیره و گروه بندی هشتگ های خود استفاده کنید ، و بدون نیاز به یادآوری آنها یا هر بار تایپ سریع آنها را به عنوان خود در عنوان یا به عنوان اولین نظر اضافه کنید.

تقریباً یاد گرفته اید که چگونه در صفحه Instagram Explore بروید. فقط یک چیز دیگر وجود دارد!

جمله ای “آنچه می دهید همان چیزی است که شما می شنوید” را شنیده اید. “همین موضوع مربوط به تعامل با اینستاگرام است.

فعالیت هایی مربوط به این بخش از اینستاگرام،به اینستاگرام سیگنال می دهند که ارسال شما برای مخاطبان شما با ارزش و جالب است و احتمال حضور در صفحه اینستاگرام کاوش را افزایش می دهد.

۷

نمایش محتوای در صفحه کاوش اینستاگرام به مارک تجاری شما و مخاطبان بی هدف و هدفمند دسترسی می یابد. این نوع در معرض قرار گرفتن در معرض رقیب تبلیغات پولی از طریق اینستاگرام ، اما این فرصت رایگان است.

اگر به طور مداوم ارزش خود را فراهم می کنید ، تعامل را تشویق کنید و از طریق پست های اینستاگرام خود با مخاطبان خود طنین انداز شوید ، مطمئناً به طور واقعی با مخاطبان خود ارتباط برقرار می کنید – و در صفحه دوستان و پیروانشان در صفحه کاوش اینستاگرام قرار می گیرید. و این مخاطبی است که می خواهید به آن برسید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن