آموزش اینستاگرام

درآمد از اینستاگرام چقدر است؟

راهنمای گام به گام برای کسب درآمد از اینستاگرام

درآمد از اینستاگرام به دغدغه‌ای در دنیای مدرن تبدیل شده است. اینستاگرام، اپی که در ابتدا فقط یک برنامه اشتراک عکس بود ،اما در کمتر از هفت سال به یکی از برترین سیستم عامل های رسانه های اجتماعی تبدیل شده است. این شرکت به سرعت در دو سال گذشته پایه کاربری خود را دو برابر کرده و به ۷۰۰ میلیون کاربر رسیده است. رشد آن از زمان شروع استوری در شبکه اینستاگرام از آگوست ۲۰۱۶ به شدت افزایش یافته است.

در این مقاله ، ما تاکتیک های  کسب درآمد در اینستاگرام را به شما نشان خواهیم داد.اما قبل از اینکه سراغ تاکتیک های کسب درآمد از اینستاگرام برویم، اجازه دهید به پیش نیازهای آن بپردازیم.

پیش نیازهای کسب در آمد از اینستاگرام

شما ممکن است یک صفحه در اینستاگرام باز کنید و توضیحی زیبا بنویسید و شروع به ارسال تصاویر از زندگی روزمره خود کنید. این کار ممکن است برای تحت تأثیر قرار دادن دوستانتان خوب باشد ، اما اگر به دنبال کسب درآمد هستید ، باید به چندین موارد اصلی توجه داشته باشید:

  •  سوال اول این است که – چرا مشاغل باید به یک کاربر اینستاگرامی مثل شما پول بدهند؟دلیل مهم آن است که برند آنها در معرض دید مخاطبان شما قرار می گیرند و امیدوار هستند که مخاطبان شما محصولات آنان را خریداری و یا توصیه کنند و از این فرآیند درآمد کسب کنند.اگر در زمان مناسب پست خود را ارسال کنید و از هشتگ استفاده کنید (بعدا در مورد این تاکتیک ها بحث خواهیم کرد) ، در نتیجه بازدید از پست شما در مقایسه با سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی بالاتر خواهد بود و باعث ایجاد مخاطبان و در نتیجه کسب درآمد بیشتر می شود.

اما اگر فقط چند صد دنبال کننده اینستاگرام داشته باشید، چه باید کنید؟

مشخص است که با یک فضای کوچک ، محتوای شما توسط افراد زیادی مشاهده نمی شود ، چه رسد به فروش محصولات شما یا شناساندن یک نام تجاری به یک جامعه آماری بزرگ.به همین دلیل شما برای درآمدزایی از این سیستم عامل قطعاً به چند هزار دنبال کننده احتیاج دارید.حالا همانطور که حدس زده اید ، این روند  فقط به مرحله اول قیف بازاریابی شما کمک می کند: یعنی آگاهی دادن.حال اگر می خواهید کسب درآمد داشته باشید ، باید مهارت ترغیب کردن مخاطبان خود را داشته باشید.در واقع مخاطبان شما باید نسبت به توصیه‌های شما اقدام کنند.

  • دنبال کنندگان بیشتر – مطمئناً ، پیروان بیشتر باعث تقویت اعتماد به نفس شما خواهند شد. حتی از نظر ریاضی ،محتوای شما احتمال حضور در فیدهای بیشتر اینستاگرام را افزایش می دهد.حال اگر دنبال کنندگان شما نسبت به محتوای شما بی تفاوت برخورد کنند چه باید کرد؟اگر در حساب اینستاگرام خود ، افراد به ندرت راجب به محتوای شما اظهار نظر ، دوست داشتن ، اشتراک گذاری و دنبال کردن شما و .. را انجام دهند وقت بررسی این مشکل رسیده است. اکنون در بخش بعدی خواهیم فهمید که چگونه می توان این مشکل را برطرف کرد.

به طور مثال ، اگر شما یک مهارت خاص (مانند عکاسی / نویسندگی / نقاشی / ویرایش ویدیو) و .. دارید ، اینستاگرام فقط یک نقش کاربردی برای ارائه  خدمات  کسب و کار شما ایفا خواهد کرد.شما می توانید امروز صفحه خود را ایجاد کنید ، حدود ۳-۵ محتوا را منتشر کنید که کار شما را نمایش می دهد و به بعد طور مستقیم به مشتریان پیام دهید. بسته به تجربه و مهارت خود می توانید تا فردا اولین مشتری خود را بدست آورید و شروع به کسب درآمد کنید.اما باید تا الان متوجه این موضوع شده باشید که کسب درامد عالی از اینستاگرام کار ساده ای نیست. باید بر هدف خود پافشاری کنید و ما در بخش بعدی در مورد چگونگی سازماندهی این کار صحبت خواهیم کرد.

در اینجا پنج گام ساده را که باید برای سازمان دهی این کار انجام دهید آورده شده است.

۱. بیو خود را خردمندانه ایجاد کنید

فرقی نمی کند که آیا شما تازه کار خود را در اینستاگرام شروع کرده اید یا فردی هستید  که برای کسب درآمد یک حساب کاربری باز کرده است ، شما باید به صورت استراتژیک محتوای خود را پست کنید.بیوگرافی صفحه بخش مهم در اینستاگرام است. اینجاست که می توانید به بازدیدکنندگان نمایه اول را نشان دهید. بنابراین متن بیو خود را ساده ، واضح و شفاف بنویسید.

و چهار جنبه مهم دیگر وجود دارد که می تواند در این کار به شما کمک کند:

  • برای اثبات ارزش و اعتماد  خود شماره تماس و راه های ارتباطی را در بیو ارائه دهید.
  • از ایموجی ها استفاده کنید تا کاربر را به سمت CTA هدایت کنید (به یاد داشته باشید ، که ایموجی ها تبدیل کاربران به مشتریان را افزایش می دهند)
  • لینک دادن (این کار قدرتمند است زیرا تنها پیوند قابل کلیک در اینستاگرام است و کاربر را به یک صفحه سفارشی هدایت می کند).
  •  همچنین ،تصویر لگو یا پروفایل شما باید یک تصویر واضح و با کیفیت باشد. چرا؟خوب ، اینستاگرام یک پلت فرم بصری است و مردم می خواهند برند یا محصول شما را از طریق تصاویر بشناسند.

۲. مرتباً پست کنید و با کاربران ارتباط برقرار کنید

یک شرکت در تحلیل خود از بیش از ۱۰۰،۰۰۰ پست اینستاگرام (طی مدت ۳ ماه) ، دریافت که فرکانس بالاتری مترادف با تعامل بیشتر وجود دارد و آنچه کمتر آشکار است اینست که اکثر حساب های اینستاگرام در واقع سعی در ارسال روزانه محتوا را ندارند. پس کافی است وقت خود را برای فعال شدن در اینستاگرام اختصاص دهید. همچنین اجازه ندهید که هر مکالمه بدون مشارکت به سرانجام برسد. شما حتی می توانید یک هشتگ ایجاد کنید و به طرفداران خود انگیزه دهید تا محتوای خود را که در نمایه شما نمایش داده می شود ارسال کنند. محتوای تولید شده توسط کاربر معتبر است و باعث افزایش وفاداری و اعتبار برند شما می شود.توجه داشته باشید اگرچه ارسال مرتب یک پست الزامی است ،اما مهم است که در زمان مناسب نیز ارسال کنید.

۳. در هر پست از هشتگ های مربوطه استفاده کنید و شوخ طبعی خود را در زیرنویس ها نشان دهید

هشتگ از سال ۲۰۰۷ در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی قرار گرفته است تا پست هایی با موضوع مشابه را دسته بندی کند و استفاده از این شیوه در اینستاگرام بسیار خوب کار می کند. این بستر به شما امکان می دهد تا در هر پست حداکثر ۳۰ هشتگ (که بسیار زیاد است) اضافه کنید.توصیه می کنم در هر پست زیر ۱۰ تا هشتگ استفاده کنید. شما نمی توانید از هر هشتگ تصادفی استفاده کنید. همیشه ارتباط و رقابت را در نظر بگیرید. به شما توصیه می کنم تحقیقات قبلی در مورد رقابت را انجام دهید. هشتگ های معمول مورد استفاده در رابطه با تجارت  خود را پیدا کنید و تعداد پست های موجود را برای یک هشتگ خاص مشخص کنید.   

۴. تولید محتوای ویدیویی داشته باشید

فیلم ها یک قالب غنی کننده برای ارتباطات بصری هستند. این یک راه کار عالی برای افزایش مخاطبان به سمت هدف شما است. همانطور که می دانیم ،از  سال ۲۰۱۷ بازاریابی ویدیویی رونق گرفته است و ۵۵٪ از فیلم های تشکیل شده و پربازدید برای فیلم های زیر ۵ دقیقه است.اینستاگرام به کاربران اجازه می دهد تا حداکثر ۶۰ فیلم را ارسال کنند. طبق یک مطالعه ، ناشران برتر رسانه در حال ارسال یک میزان  مشخص از محتوای ویدیویی در حساب های اینستاگرام خود هستند. به علاوه اگر تعامل را در نظر بگیرید ، فیلم ها تعداد نظرات بیشتری (به طور متوسط ​​۷۶۷) نسبت به عکس ها (میانگین ۳۷۳) ایجاد می کند و نکته خارق العاده ای که باید به یاد داشته باشید این است که مردم در رسانه اجتماعی انتظار کمال و محتوای کاملاً رسمی را ندارند.

۵. یادداشت ویژه در استوری های اینستاگرام

مشخص شده است که روزانه در اینستاگرام حدود ۲۰۰ میلیون کاربر مشغول مشاهده استوری ها هستند. مردم عاشق اشتراک گذاری لحظات خود و مشاهده زندگی روزمره دوستانشان هستند و ماهیت عجیبی که استوری ها تنها ۲۴ ساعت دوام می آورند ، احساس فوریت را ایجاد می کند.استفاده از استوری ها یک افزودنی فوق العاده برای برنامه اصلی بازاریابی اینستاگرام شماست. در واقع ، یک سوم از بیشترین بازدیدها از تجارت شما می تواند به وسیله استوری ها باشد.من توصیه می کنم حدود ۵ استوری در روز ایجاد کنید. می توانید روی عکس ها بنویسید و یک فیلم کاملاً ترکیبی ایجاد کنید که توجه مخاطب را به خود جلب کند.توجه داشته باشید هنگامی که استراتژی ارسال استوری شما با برند های دیگر متفاوت باشد ، به طور خودکار از آن ها متمایز می شوید و به موفقیت می رسید.

کلام آخر

برندها در حال سرمایه گذاری مبلغ گزافی از بودجه بازاریابی خود در این پلتفرم هستند بنابراین اینستاگرام فرصتی عالی برای افراد هوشمند فراهم می کند تا به سرعت مخاطبان تجارت خود را ایجاد کنند و از آن ها کسب درآمد کنند. با داشتن فرصت های شغلی بسیار بالقوه ، هر کسی می تواند از اینستاگرام درآمد عالی را کسب کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن