آموزش اینستاگرام

آموزش زمان بندی پست های اینستاگرام

هرآنچه که باید در رابطه با زمان بندی پست های اینستاگرام بدانید در این مقاله برای شما آورده شده است.

  • چرا زمان بندی پست های اینستاگرام امر مهمیست؟
  • چگونه می توان به الگوریتم مناسب برای زمان بندی پست های اینستاگرامی دسترسی داشت؟
  • چه نوع ابزارهایی زمان بندی مناسب پست های اینستاگرام را تعیین می کنند؟
  • چگونه می توان زمان بندی پست های اینستاگرام خود را تنظیم کرد؟بهترین زمان ارسال پست در اینستاگرام چگونه تعیین می شود؟

زمان بندی پست های اینستاگرام

رسانه های اجتماعی ارتباط صدها ، هزاران ، حتی میلیون ها نفری را که می خواهند صنعت و یا داستان شما را دنبال کنند ، آسان تر کرده است،  اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید پست های خود را بهینه کنید تا به حداکثر تعداد دنبال کنندگان خود برسید.

بدون شک ، شبکه اینستاگرام یکی از مکان های مهم برای ایجاد یک حضور اجتماعی قدرتمند است. بیش از ۱.۱ میلیارد نفر در سراسر جهان از اینستاگرام استفاده می کنند و بیش از ۵۰۰ میلیون نفر هر روز آن را چک می کنند. برای استفاده بیشتر از استراتژی رسانه های اجتماعی خود ، باید بدانید که پست های اینستاگرام شما چه زمانی مؤثرتر عمل خواهند کرد.

اگر هفته کاری خود را در نظر بگیرید ، می دانید که روال روزمره و روحیه شما ممکن است روز به روز تغییر کند. این تغییرات ظریف می تواند در زمان و نحوه حضور شما در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی نیز تأثیر بگذارد. برای موفقیت در حرفه ضروری است استراتژی برند رسانه اجتماعی خود را تعیین کنید تا بتوانید مخاطبان و صنعت خاص خود را با محتوای اجتماعی هدف گذاری کنید. صنایعی مانند فناوری ، مراقبت های بهداشتی ، مسافرت و گردشگری ، رسانه ها و سرگرمی ها ، و آموزش و همچنین سازمان ها- همه اوج ساعتی متفاوتی دارند. اگر می خواهید در صنعت خود به مخاطبان مورد نظر برسید ، برای تصمیم گیری صحیح باید به جستجوی داده های مربوطه بپردازید. به این ترتیب می توانید از بهترین روز و زمان برای ارسال پست در اینستاگرام آگاه باشید و از بودجه تبلیغات رسانه های اجتماعی خود نهایت استفاده را ببرید.

تغییر صدا در اینستاگرام

الگوریتم مناسب برای زمان بندی پست های اینستاگرامی

هنگام در نظر گرفتن بهترین زمان برای ارسال پست در اینستاگرام ، باید درک کنید که الگوریتم اینستاگرام بر آنچه افراد می بینند تأثیر می گذارد. الگوریتم اینستاگرام روی “تأخیر” تمرکز دارد ، بنابراین احتمالاً ارسالهای جدید در فید کاربران مشاهده می شود. الگوریتم اینستاگرام همچنین ، درگیری هر پست را ارزیابی می کند. اگر بهترین زمان برای ارسال در اینستاگرام را بدانید ، می توانید به درگیر شدن و مشارکت بیشتر مخاطبان خود کمک کرده و به هر پست اینستاگرامی کمک کنید تا به همه مخاطبان دسترسی پیدا کند.

حتی اگر مخاطبان شما در مناطق مختلف زمانی هستند ، شما هنوز هم می توانید همان راهنمای اساسی را برای تصمیم گیری در مورد زمان ارسال در اینستاگرام و ایجاد اتصالات محکم با همه دنبال کنندگان خود ایجاد کنید.باید بدانید ابزاری وجود دارد که می تواند به تعیین بهترین زمان برای ارسال پست در اینستاگرام کمک کنند. ابزارهای داخلی اینستاگرام وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید – و سایر ابزارهای جانبی نیز در دسترس هستند. با استفاده از برخی تحقیقات ، می توانید ابزار مناسب ، یا ترکیبی از ابزارها را برای فهمیدن بهترین زمان برای ارسال پست  در اینستاگرام ، ضمن سنجش و مدیریت تلاشهای دستیابی در اینستاگرام خود ، تعیین کنید.

تعیین زمان بندی مناسب ارسال پست های اینستاگرام به کمک ابزارها

اگر یک حساب کاربری در اینستاگرام دارید ، می توانید از Instagram Insights برای تجزیه و تحلیل وضعیت جامعه آماری ، تعامل و روند فعالیت دنبال کنندگان خود استفاده کنید. درست همانطور که Google Analytics به مشاغل کمک می کند تا تصمیمات آگاهانه ای بگیرند ، ابزار تجزیه و تحلیل اینستاگرام Insights می تواند به شما در تصمیم گیری هوشمندانه درباره بهترین زمان  ارسال پست در اینستاگرام برای مخاطبان شما کمک کننده باشد.

می توانید به برنامه شخصی شده Instagram Insights در صفحه حساب خود در برنامه Instagram دسترسی پیدا کنید. به سادگی بر روی نماد نمودار بالای صفحه کلیک کنید. همچنین می توانید داده هایی را برای پست های فردی و استوری های اینستاگرام مشاهده کنید. در صفحه اصلی Insights ، داده های مربوط به فعالیت اینستاگرام خود را طی یک هفته گذشته مشاهده خواهید کرد.

بهره‌ گیری از Instagram Insights

خواهید دید که چه تعداد پست ایجاد کرده اید و از  تعداد دنبال کننده هایی که کسب کرده اید یا از دست داده اید مطلع خواهید شد. با حرکت به پایین ، نمودارهایی را مشاهده می کنید که بینش در مورد فعالیت دنبال کنندگان شما را ارائه می دهند. به عنوان مثال ، می توانید برداشت – تعداد بازدید از محتوای خود را پیدا کنید و ببینید که هر پست چند لایک و نظر دریافت می کند. این پیشنهاد به شما کمک می کند نوع محتوا را با مخاطب خود به بهترین شکل تنظیم کنید و همچنین می توانید موفقیت تبلیغات اجتماعی خود را ارزیابی کنید. همچنین بخش Instagram Insights Followers اطلاعات اصلی را در مورد فعال بودن مخاطبان شما در شبکه های اجتماعی ارائه می دهد. می توانید گرافیکی را مشاهده کنید که نشان می دهد که دنبال کنندگان شما هر روز به  چه صورت و در چه ساعات و روزهایی فعال  و آنلاین هستند.

با استفاده از این نمودارها ، می توانید الگوهای فعالیت اینستاگرام را برای مخاطبان اصلی خود تشخیص دهید. شما بارها و روزهای استفاده زیاد را  متوجه خواهید شد و بهترین زمان را برای دستیابی به دنبال کنندگان خود از طریق راهبردهای ارسال هدفمند خواهید آموخت. مهم است که از تماشای روندهای اینستاگرام Insights خود مراقبت دقیق داشته باشید. با افزایش مخاطبان ، احتمالاً اوج فعالیت آنها تغییر می کند.  Instagram Insights همچنین بینش ارزشمندی در مورد عملکرد پست ها و استوری ها ارائه می دهد. می توانید جزئیات مربوط به برداشت ها ، نظرات ، لایک ها و اشتراک گذاری ها را بیابید که می تواند به شما بگوید چه نوع محتوا به خوبی با مخاطبان شما ارتباط برقرار می کند. این بینش ها می تواند به شما در سنجش موفقیت تبلیغات اجتماعی کمک کننده باشد.توجه داشته باشید که این روزها ارتباط با مخاطب مورد نظر خود از هر زمان دیگری اهمیت بیشتری دارد.

تنظیم زمان بندی پست های اینستاگرام

ما می دانیم ، که این کار در ظاهر بسیار دشوار به نظر می رسد و صادقانه بگویم ، حفظ ارتباط و تعامل در اینستاگرام نیاز به تحقیقات و تلاش دارد. اما خبر خوش این است که برای رسیدن به مخاطبان  مد نظر خود لازم نیست حساب خود را ۲۴/۷ مورد برسی قرار دهید. درعوض ، می توانید از ابزارهای برنامه ریزی برای ایجاد و تنظیم پست برای اکانت اینستاگرام خود استفاده کنید.خواهید فهمید که بسیاری از ابزارهای برنامه ریزی اینستاگرام بسیار آسان و کاربر پسند هستند. بعضی ها منحصراً روی برنامه ریزی تمرکز دارند ، در حالی که برخی دیگر ویژگی های تحلیل مخاطب را دارند. با استفاده از این ویژگی های مفید ، می توانید به همراه توصیه هایی برای بهترین زمان ارسال ، بینشی در مورد فعالیت و درگیری مخاطبان داشته باشید. استفاده از این ابزارها می تواندد میزان تجزیه و تحلیل دستی را که باید انجام دهید کاهش دهد ، به شما امکان می دهد تا بر ایجاد محتوای با کیفیت بالا و جذاب برای مخاطبان قوی تمرکز کنید و این به شما کمک می کند تا همیشه بهترین زمان ارسال در اینستاگرام را برای طرفداران خود بدانید.

با برنامه ریزی پست های اجتماعی خود ، می توانید تلاش های خود را در بازاریابی رسانه های اجتماعی ساده تر کنید. به جای ورود به سیستم در هر شبکه و ارسال هر روز ، می توانید ارسال پیام های پیش فرض را قبل از زمان انجام دهید – بعضی اوقات هفته ها یا ماه ها قبل برنامه ریزی کنید. این کار به شما امکان می دهد تا با تلاش قابل توجهی کمتر ، حضور اجتماعی فعال و جذابی را داشته باشید. همچنین ، اگر محتوای با ارزش بالایی ایجاد می کنید – مانند فیلم های اینستاگرام – می توانید آنها را در اوج زمان مناسب برای بیشترین تعداد بازدید ممکن برنامه ریزی کنید. یکی دیگر از مزایای استفاده از ابزارهای برنامه ریزی این است که باعث می شود که بتوانید پستی را در اینستاگرام به نمایش بگذارید و در Twitter ، Facebook ، LinkedIn یا سایر کانال های اجتماعی به اشتراک بگذارید. یا می توانید کمپین های چندلایه ای را در شبکه های مختلف تنظیم کنید که مخاطبان شما را به سمت اقدام سوق دهید.

بهترین زمان ارسال پست در اینستاگرام

حضور فعال در رسانه های اجتماعی یک اقدام مهم است. اما دانستن چگونگی نمایش مطالب خود در شبکه های اجتماعی کار دشوار است به گونه ای که ارزش هر پست با زمان ارسال مناسب را می توانید به حداکثر میزان ممکن برسانید. هر سایت اجتماعی دارای هنجارها و تعامل مخاطبان مختلف است ، بنابراین شما باید با هر یک از آنها سازگار شوید. بهترین زمان برای ارسال در اینستاگرام ممکن است در توییتر یا فیس بوک مناسب نباشد.

خوشبختانه ، می توانید از ابزارهای رسانه های اجتماعی استفاده کنید تا به شما در درک تفاوت های ظریف مخاطبان خود ، به اشتراک گذاری مطالب در بهترین زمان ها و گسترش دامنه اجتماعی خود کمک کنند. اینستاگرام با بیش از یک میلیارد کاربر جهانی – و در حال رشد سریع – باید یکی از اجزای اساسی ترکیب بازاریابی رسانه های اجتماعی شما باشد. برای استفاده بیشتر از حضور خود در شبکه های اجتماعی ، نباید به صورت تصادفی پست کنید و به بهترین ها امیدوار باشید. درعوض ، شما باید بهترین زمان ارسال در اینستاگرام را برای صنعت خود بدانید — و از ابزار Instagram Insight برای اطلاع از فعالیت مخاطبان خود استفاده کنید. همچنین استفاده از ابزارهای جانبی می توانند به گسترش دانش شما کمک کنند و تلاشهای مدیریت محتوای اینستاگرام خود را ساده تر کنند.

استفاده از ابزارهای صحیح

با استفاده از ابزارهای صحیح ، می توانید نحوه ارتباط با دنبال کنندگان را درک کنید – حتی اگر مخاطبان شما در چندین منطقه مختلف باشند. می توانید بیاموزید که  کدام روزهای هفته و کدام ساعات روز به تعامل بیشتر با  افراد کمک کننده خواهد بود. با گذشت زمان ، یاد می گیرید که چگونه استوری ها ، فیلم ها و کمپین های قدرتمند اینستاگرامی را منتشر کنید که توجه مخاطبان را به برند شما جلب کند و فرصت های شغلی جدیدی را ایجاد کند.به یاد داشته باشید که بررسی تجزیه و تحلیل های اینستاگرام و بارگیری سریع در پست های خود یک باره نیست و با افزایش مخاطبان ، تغییرات در روند فعالیت را مشاهده خواهید کرد. شما باید برنامه ارسال اینستاگرام خود را مجدداً تغییر دهید زیرا مخاطبان شما نیاز به تکامل  روند شما دارند. برای ساده تر کردن روند ارسال پست های اینستاگرام خود ، می توانید از از ابزارهای برنامه ریزی اجتماعی استفاده کنید که امروزه در دسترس است. برخی از ویژگی های ارزش افزوده مانند: ویرایش عکس یا تحقیقات در رابطه با هشتگ های مورد استفاده را نیز را ارائه می دهند.

جمع‌بندی

از این اطلاعات برای به روز بودن ، مرتبط بودن و جذاب بودن مطالب خود استفاده کنید. شما می توانید از ابزارهایی برای درک مخاطبان خود استفاده کنید که بدانید کدام دنبال کنندگان در شبکه شما قوی ترین حضور اجتماعی را دارند و برای اندازه گیری کمپین های بازاریابی تأثیرگذار در اینستاگرام خود ، این بینش را بنا کنید. دانستن بهترین زمان برای ارسال در اینستاگرام ، پایه و اساس حضور موفق در شبکه های اجتماعی است. می توانید از این دانش فنی استفاده کنید تا در زمان مناسب محتوای مناسبی را برای دنبال کنندگان خود ارائه دهید. به زودی ، شما مخاطبانی  پرشور و  با اشتیاق خواهید داشت که پست های شما را دنبال خواهند کرد و آنها را با اشتیاق به اشتراک خواهند گذاشت  و به شما در رشد بیشتر و  تأثیرگذارتر کمک خواهند کرد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن