آموزش اینستاگرام

آموزش دانلود عکس پروفایل کاربران در اینستاگرام

برای تمام کسانی که از اینستاگرام استفاده می کنند پیش آمده است که بخواهند پروفایل یک کاربر را به وضوح و با کیفیت اصلی آن مشاهده کنند یا حتی اقدام به ذخیره عکس پروفایل اینستاگرام طرف مقابل کنند. همانطور که دیده اید عکس های پروفایل در اینستاگرام بسیار کوچک است و دقت در آن کار مشکلی است. این امکان با استفاده از اپلیکیشن اینستاگرام وجود ندارد اما راهی وجود دارد که با استفاده از آن میتوان عکس پروفایل کاربران اینستاگرام را دانلود و با کیفیت اصلی ببینید. با مطالعه این مقاله کوتاه با این روش آشنا خواهید شد. با ما همراه باشید.

روش های ذخیره و دانلود عکس پروفایل اینستاگرام

برای اینکه بتوانید عکس پروفایل یک کاربر اینستاگرامی را به وضوح مشاهده کرده و یا آن را دانلود کنید چندین روش وجود دارد که برایتان بازگو می کنیم.

روش اول ذخیره عکس پروفایل اینستاگرام

  • در این روش که به سادگی امکان پذیر است باید مراحل زیر را با دقت پیگیری کنید:
    ابتدا به پروفایل شخص مورد نظر وارد شوید
    Copy Profile URL را انتخاب کنید روی آیکون سه نقطه موجود در سمت راست بالای صفحه ضربه زده و
    از اینستاگرام خارج شده و یک مرورگر باز کنید و با آدرس کپی کرده را در تول بار آن پیست کنید. به این ترتیب از طریق مرورگر وارد پروفایل شخص مورد نظر میشوید.
  • حالا انگشت خود را روی عکس پروفایل نگه دارید، تا زمانی این کار را انجام دهید که عبارت open image in new tab را مشاهده کنید. به این ترتیب عکس پروفایل کاربر مورد نظر با ابعاد کوچک روی مرورگر باز می شود.
  •  اکنون باید در تول بار مرورگر خود جایی که عبارت ۱۵۰*۱۵۰ را مشاهده می کنید پاک کرده و آدرس را مجددا لود کنید.
  •  به این ترتیب عکس با کیفیت و سایز اصلی نمایش داده می شود. اکنون اگر تمایل دارید که عکس مورد نظر را دانلود کنید می توانید از عبارت download image استفاده کنید.

ذخیره عکس پروفایل اینستاگرام

روش دوم

در این روش شما از یک سایت کمکی برای دانلود عکس کاربر مورد نظرتان استفاده خواهید کرد. برای این کار باید مراحل زیر را طی کنید:
– ابتدا مرورگر خود را باز کرده و وارد سایت Instadp شوید.
– نام کاربری شخص مورد نظرتان را در جایگاه مخصوصی که برای این کار در نظر گرفته شده است وارد کرده و روی گزینه View DP کلیک کنید.
به این ترتیب عکس کاربر مورد نظرتان را با کیفیت و اندازه اصلی مشاهده کرده و می توانید آن را دانلود کنید. باید بگوییم میتوانید اپلیکیشن InstaDP را نصب کرده و هر زمان مایل هستید از آن استفاده کنید.

روش سوم

نرم افزار دیگری نیز برای مشاهده و دانلود عکس پروفایل اینستاگرام وجود دارد که مختص به دارندگان تلفن های همراه اندرویدی است. شما میتوانید طبق مراحل زیر عمل کنید:
– ابتدا باید نرم افزار Big Profile Photo را دانلود کنید.
– برنامه را اجرا کرده و نام کاربری شخص مورد نظرتان در اینستاگرام را در کادر مورد نظر وارد کنید و سپس گزینه Show photo کلیک کنید.
به این ترتیب عکس کاربر مورد نظرتان در سایز بزرگ قابل مشاهده و حتی دانلود کردن خواهد بود.

روش چهارم ذخیره عکس پروفایل اینستاگرام

این روش مخصوص دارندگان تلفن های همراه IOS است. این افراد باید ابتدا نرم افزار Zoop را دانلود کرده و سپس در کادر جستجو نام کاربری اینستاگرامی شخص مورد نظرشان را وارد کنند، به این ترتیب عکس کاربر مورد نظر در سایز بزرگ قابل نمایش و ذخیره کردن است.
امیدواریم با استفاده از یکی از روش های ذکر شده بتوانید عکس پروفایل اینستاگرام مورد نظرتان را در سایز بزرگ مشاهده کرده و امکان ذخیره آن را داشته باشید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن