آموزش اینستاگرام

صفحه شخصی هنرمندان در اینستاگرام

صفحه شخصی هنرمندان در اینستاگرام مورد توجه کاربران بسیاری است. از آنجایی که اینستاگرام در ایران محبوبیت ویژه ای دارد، داشتن یک حساب کاربری در شبکه اینستاگرام برای هرکس لازم به نظر میرسد. مخصوصا اگر آن شخص یک سلبریتی یا شخص مشهوری باشد، به راحتی از طریق یک اکانت اینستاگرامی قادر است با هوادارانش در ارتباط مستقیم باشد. اگرچه بساط سوء استفاده از نام بازیگران و سلبریتی ها نیز بسیار داغ است.

برای مثال وقتی نام یک سلبریتی مشهور را در اینستاگرام جستجو میکنید صفحات فراوانی با نام وی میبنید که این مسئله تشخیص صفحه اصلی را کمی دشوار میکند. البته این روزها تیک آبی اینستاگرام باعث میشود تا صفحات اصلی مشخص تر باشند.

صفحه شخصی هنرمندان در ایستاگرام

صفحه هنرمندان گاهی توسط خودشان اداره میشود و گاهی این هنرمندان برای صفحه شان ادمین استخدام میکنند. حتما میدانید که اکثر آنها حتی برای جلوگیری از هک شدن توسط هکرها صفحاتشان را به دست موسسات یا اشخاص فعال در زمینه امنیت اینترنت می سپارند. در مجموع میتوان گفت حاشیه ها پیرامون سلبریتی هایی که صفحه اینستاگرام دارند بسیار است. از حرف و حدیث پیرامون تصاویر و ویدئوهایی که منتشر میکنند تا سوء استفاده از نام و صفحه هنرمندان و یا هک شدن توسط هکرها به همین دلیل هم بسیاری از هنرمندان ترجیح داده اند تا در فضای مجازی فعالیتی نداشته باشند.
در این میان بازار فن پیج ها داغ است. گاهی برای یک سلبریتی ده ها فن پیج راه اندازی میشود. اصولا در فن پیج ها اخبار و حواشی مربوط به هر بازیگر یا سلبریتی قرار داده میشود . بازار شایعات در فن پیج ها داغتر است. اگرچه تمام اخباری که در فن پیج ها منتشر میشود خیلی قابل استناد نیست اما طرفداران خاص خود را دارد. برای نمونه میتوان به پژمان جمشیدی اشاره کرد که بیش از دیگر هنرمندان فن پیج دارد. به طوریکه با یک جستجوی ساده میتوان بیش از ۶۰ فن پیج مربوط به ایشان دید ، حالا اگر زبان نوشتاری یا فاصله گذاری را در سرچ تغییر دهید این تعداد بیشتر هم خواهد شد.

صفحه شخصی هنرمندان در اینستاگرام

مشکلات صفحه شخصی هنرمندان در اینستاگرام

در پیج رسمی هنرمندان معمولا عکس های مربوط به خود هر سلبریتی قرار داده میشود. گاهی اخبار مربوط به فیلم ها یا رویدادهایی که آن هنرمند در آن حضور دارد نیز دیده میشود. متناسب با رویدادهای اجتماعی نیز فعالیت هایی مشاهده میشود. این صفحات برای صاحبان خود دردسرهایی نیز دارند. برای مثال موضع گیری های سیاسی یا انتشار اخباری در خصوص مسائل روز گاهی باعث میشود تا یک سلبریتی محبوب یا منفور عده ای واقع شود. بنابراین احتیاط در مورد انتشار پست ها در خصوص هنرمندان بسیار لازم به نظر میرسد وگرنه ممکن است به حیثیت شخصیتی و یا شغلی آنها صدمه ای جبران ناپذیر وارد شده و یا مورد هجوم انتقاد و بعضا فحاشی عده ای قرار گیرند.
از آنجایی که صفحه رسمی هنرمندان در اینستاگرام پل ارتباطی بین آنها و طرفدارانشان و به نوعی عامه مردم است با وجود تمام مشکلات اشاره شده اکثر هنرمندان سعی میکنند صفحه ای در اینستاگرام داشته باشند.

هشتگ در صفحه شخصی هنرمندان در اینستاگرام

مسئله دیگری که در مورد حضور هنرمندان در اینستاگرام مورد توجه است، استفاده از هشتگ ها توسط آنان و یا پیج هایی که توسط آنها فالو شده اند می باشد. برای مثال مدتی قبل هواداران “داریوش فرضیایی” در خصوص پستی که ایشان در مورد علاقه اش به یک خانم هندی منتشر کرده بودند، از لیست فالووئینگ های پیج یک هنرپیشه هندی را پیدا کرده و با تصور اینکه شخص مورد علاقه” داریوش فرضیایی” را پیدا کرده اند به صفحه او هجوم برده و سیل کامنت های مختلف را در صفحه او بوجود آوردند. اما کمی بعد ” داریوش فرضیایی” علاقه اش به این هنرپیشه هندی را تکذیب کرد.
گاهی در مسائل خاص هجوم هواداران یا مردم به صفحه هنرمندان در اینستاگرام به قدری زیاد است که هنرمند ترجیح میدهد کامنت های پست های انتشاری اش را ببندد و یا به طور کل صفحه اینستاگرام او را غیر فعال کند. برای مثال حواشی ایجاد شده پیرو یکی از پست های ” هانیه توسلی ” باعث شد او صفحه اینستاگرامش را برای همیشه غیر فعال کند.
فعالیت هنرمندان در اینستاگرام یکسان نیست. برخی هنرمندان مثل ” بهنوش بختیاری” دائما فعالیت میکنند و روزانه چندین پست منتشر میکنند و هواداران میلیونی دارند. برخی هنرمندان مثل ” پرویز پرستویی” فعالیت کمتری دارند و گاهی به مناسبت های مختلف اجتماعی یک پست مرتبط منتشر میکنند. در حال حاضر پرحاشیه ترین صفحه هنرمندان در اینستاگرام صفحه ” بهاره رهنما ” ست که اگرچه سر و صدای زیادی به پا کرده و از طرفی انتقادات فراوانی به دنبال داشته است اما مانع فعالیت این هنرمند در اینستاگرام نشده است و او پست هایش را طبق روال قبل ادامه میدهد.

صفحه شخصی هنرمندان در اینستاگرام

دسترسی به صفحه شخصی هنرمندان در اینستاگرام

اگر میخواهید به صفحه شخصی هنرمندان در اینستاگرام دسترسی پیدا کنید کافیست در اکسپلورر اینستاگرام نام هنرمند مورد نظرتان را جستجو کنید . احتمالا با سرچ نام هنرمندان صفحات بسیار زیادی پدیدار میشود که انتخاب را برایتان دشوار میکند و نمیدانید کدام صفحه واقعی است. اکثر صفحات رسمی هنرمندان دارای تیک آبی تایید اینستاگرام است. این مسئله میتواند شما را مطمئن سازد که به صفحه درست راهنمایی میشوید.

نکته دیگری که میتواند راهنمای شما باشد اطلاعات بایو صفحه هنرمندان است. با مطالعه بایو صفحه هنرمند مورد نظرتان میتوانید مطمئن شوید که صفحه درست را انتخاب کرده اید. بسیاری از آنها در بایو عنوان کرده اند که این صفحه رسمی شان است و صفحه دیگری ندارند. یا اینکه نوشته شده این صفحه رسمی هنرمند است و توسط ادمین اداره میشود و یا شخص یا شرکتی که مسائل امنیتی صفحه را در دست دارد معرفی شده است. بنابراین با توجه به این نکات ساده میتوانید مطمئن شوید که به صفحه واقعی هنرمند راهنمایی شده اید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن