تولید محتوا اینستاگرام

سفارش تولید محتوا برای اینستاگرام  

امروز می خواهیم راجع به سفارش تولید محتوا برای اینستاگرام صحبت کنیم و راه کارهایی را برای شما توضیح دهیم که با استفاده از آن بتوانید سریعا سفارش تولید محتوا در اینستاگرام بگیرید

روش های سفارش تولید محتوا برای اینستاگرام

در مقالات تولید محتوای جذاب برای اینستاگرام توضیح دادیم که برای آنکه یک محتوای جذاب تولید کنیم باید چه کاری انجام بدهیم. برای آنکه در شبکه ی اجتماعی اینستاگرام تولید محتوا کنید بهترین کار این است که ابتدا شبکه ی اجتماعی اینستاگرام را بشناسید که این امر مستلزم آموزش دیدن است.

اما شما می توانید این کار را خودتان انجام ندهید. اگر وقت و حوصله ی کار کردن در  شبکه های اجتماعی را ندارید می توانید از افرادی که در این حیطه تخصص دارند کمک بگیرید.

اینگونه شما در وقت و انرژی خود بهینه سازی انجام داده اید و در بلند مدت در هزینه هم صرفه جویی کرده اید. شاید الان گمان کنید که هزینه ی زیادی صرف کرده اید اما اگر بخواهید وقت بگذارید و خودتان سراغ همه ی کارها بروید مسلما وقت کافی برای به دست آوردن پول از راه های دیگر را از دست خواهید داد.

تازه این تنها کاری نیست که شما باید انجام بدهید. مهارت های بسیار زیادی وجود دارد که یک صاحب کسب و کار باید آن ها را بیاموزد و اگر قرار باشد خود اش همه ی کارها را انجام بدهد وقت کافی برایش نمی ماند. شما با سپردن کار به دیگران می توانید کارآفرینی کنید و یکی از نیازهای جامعه که کسب درآمد هست را پوشش دهید و از این نظر شما ارزش آفریدید.

فعالیت در شبکه های مجازی

شبکه های مجازی با توجه به گستردگی بالایی که دارند امروزه بسیار پرکاربردند و کمتر کسی است که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم از این شبکه ها استفاده نکند.

تلگرام

اگر می خواهید کار خودتان را گسترش دهید بهتر است که در تمامی شبکه های اجتماعی فعالیت کنید فقط به اینستاگرام بسنده نکنید شاید بعضی از مخاطبان شما اینستاگرام نداشته باشند و فقط از طریق تلگرام با شما در ارتباط باشند. حتی شاید بعضی از افراد شبکه های اجتماعی هم نداشته باشند و برای این افراد هم باید روش هایی را در نظر داشته باشید شما می تواند از دادن پیامک و یا تماس تلفنی استفاده کنید.

اینستاگرام

در شبکه اجتماعی اینستاگرام تبلیغ کنید اگر شما اعتقاد دارید که می توانید به موسسات و شرکت ها کمک کنید تا صفحه ی پیج اینستاگرامشان را مطرح کنید پیج خودتان بایستی بسیار موثر باشد یه این معنی که بایستی فرد با دیدن پیج شما و محتوای پیج شما به این نتیجه برسد که شما اینکاره هستید و به شما اعتماد کند.

سایت های شخصی

سایت شخصی می تواند بازده سفارش تولید محتوا برای اینستاگرام را به شدت بالا ببرد به این صورت که شما می توانید درسایت خودتان پیجی بسازید و سفارش بگیرید.

کاری که شما باید انجام بدهید تا بیشتر سفارش بگیرید، تخصص داشتن در سئو است. اگر یک متخصص سئو باشید می توانید کاری کنید که سایت شما در جست و جوی گوگل جزو اولین سایت هایی باشد که بالا می آید. چون اکثر مخاطبان اینترنت سعی می کنند در همان سایت های اولی که از گوگل مشاهده می کنند کار خود را انتخاب کنند و به ندرت پیش می آید که به سایت های دیگر درصفحه های دیگر سر بزنند. پس همیشه سعی کنید جزو اولین سایت ها در گوگل باشید.

صاحبان شرکت ها و کسب و کارهای بزرگ اغلب حاضرند بهای زیادی بابت کار شما بپردازند. شاید برای شما قیمت های بالا برای اینکار قابل باور نباشد اما برای شرکت های بزرگ این اعداد و ارقام چیزی نیست.

دورکاری انجام دهید

یکی از مرسوم ترین کارهایی است که تولید کنندگان محتوا انجام می دهند. تولید کنندگان محتوا از این طریق می توانند سفارش تولید محتوا در شبکه های اجتماعی به خصوص اینتساگرام را بگیرند پس بهتر است از شبکه های دورکاری نیز استفاده کنید این شبکه ها هم در ایران و هم در کشورها خارجی وجود دارد. یک از معروف ترین سایتها ی خارجی که می تواند این کار را برای شما انجام دهد سایت freelancer.com است شما از طریق این سایت می توانید محتوای مورد نظر خود را به عنوان نمونه کار ارسال کنید و به کارفرمایان نشان دهید.

وقتی که کارفرما از کارتان خوشش آمد مطمئنا پروژه اش را به شما خواهد داد تا بتوانید برایش تولید محتوا کنید. سایت دیگر برای اینکار سایت fiverr.com است. این سایت مانند سایت فریلنسر است و شما می توانید در این سایت نیز فعالیت داشته باید این سایت به اینصورت است که همه ی کسانی که مهارتی بلد هستند مهارت خودشان را به اشتراک می گذارند.

در این سایت هر مهارت از ۵ دلار شروع می شود که نام سایت هم از همین عدد پنج الگوبرداری شده است. ۵ دلار مبلغ زیادی برای کسانی که مشاغل در کشورهای خارجی دارند نیست اما در ایران با توجه به قیمت دلار میتواند مبلغ مناسبی باشد

از سایت های ایرانی استقاده کنید

سایت های ایرانی زیادی هستند که همین کار را انجام میدهند مانند انجام میدم، پونیشا و … . اگر در شروع کار هستید و هنوز به زبان انگلیسی آشنایی کامل را ندارید پیشنهاد می شود که از این سایت ها استفاده کنید. این سایت ها برای شروع کار بسیار مناسب اند و به شدت توصیه می شوند.

دایره ی دوستان خود را افزایش دهید

هر چقدر ارتباطات بیشتری داشته باشید موفق تر خواهید شد. فرض کنید شما بخواهید کاری را تبلیغ کنید که در آن مهارت داشته باشید اما کسی از مهارت شما باخبر نشود اتفاقی که می افتد این است که کسی نمی تواند شما را پیدا کند. برای اینکه خودتان را به مشتریان بشناسانید برنامه داشته باشید.

این هم یک قسمتی از کار شماست و باید در این کار هم مهارت پیدا کنید تا کارتان پیش برود. یک مشتری راضی میتواند ده ها نفر را به سمت شما جذب کند حال آنکه مشتری ناراضی تبلیغ بد شما را به ده نفر به صورت متوسط میرساند پس حواستان به کیفیت کاری که انجام می دهید باشد مشتریان در این روش بیشتر به سمت شما خواهند آمد.

اگر پول دارید اما زمان کافی برای کار تبلیعات و بازاریابی ندارید میتوانید با پرداخت مبلغی به کسانی که تبلیغات برای شما انجام میدهند این کار را بسپارید و به آن ها به ازای هر مشتری که می آورند درصدی بدهید در این صورت آن ها انگیزه پیدا می کنند و بیشتر مشتری پیدا می کنند در نتیجه شما می توانید کار بیشتری بگیرید و پول بیشتری دربیاورید.

موارد استفاده سفارش تولید محتوا برای اینستاگرام

سفارش تولید محتوا برای کسانی است که کسب و کار دارند اما اگر شما دوست دارید که به عنوان کارمند در شرکتی فعالیت کنید این کار به شما توصیه نمی شود و شما باید خودتان این مهارت را بیاموزید تا برای شرکت کار کنید.

دسته ی دوم کسانی هستند که در شروع راه قرار دارند این گروه هم ابتدا باید مدتی به عنوان کار کارمندی یا کار آزاد این حرفه را بیاموزند و یا خود مطالبی را در اینتساگرام قرار دهند تا کم کم از نظر مالی مستقل شوند به محض این که این اتفاق افتاد آن ها می توانند کار بهتری را شروع کنند و کم کم خودشان صاحب سرمایه و صاحب کسب و کار شوند آن موقع سفارش تولید محتوا بدهند و این امکان استفاده کنند.

گروهی هم به نوشتن علاقه مند هستند این گروه هم می توانند در کنار کار خودشان این کار را نیز انجام بدهند و هز چقدر که حرفه ای تر باشند میتوانند بیشتر از این کار پول در بیاورند.

تولید محتوا برای چه کسانی توصیه می شود؟

برای کسانی که صاحبان کسب و کار هستند ویا کارفرما هستند به شدت توصیه می شود. برای کارشناسان تولید محتوا نیز توصیه می شود که سراغ این حرفه بیایند و تجربه کسب کنند.

صاحبان کسب و کار ممکن است وقت کافی برای تولید محتوا برای کسب و کار خودشان نداشته باشند پس بهتر است که از شخص دیگری استفاده کنند. حتی اگر شما برای خودتان کار میکند و خویش فرما هستید نیز این کار توصیه می شود و حتما یک بار امتحان کنید با اینکار می توانید کسب و کار خودتان را رونق بدهید.

توصیه برای کسانی که میخواهند سفارش تولید محتوا بدهند

کسانی که صاحبان کسب و کار هستند بهتر است که خودشان هم کمی آموزش ببینند تا بتوانند در این حوزه فعالیت کنند. اگر خودشان این مهارت ها را یاد بگیرند بهتر می توانند بر کارنظارت کنند.

جمع بندی

سفارش تولید محتوا در اینستاگرام وسایر شبکه های مجازی به صاحبان کسب و کار و کارفرمایان این اجازه را میدهد که وقت بیشتری را صرف کارهای دیگرشان بکنند و این وظیفه را برعهده ی کارمندان بگذارند و خود تنها نظارت کنند بر کار.

حتی اگر بیشتر پیشرفت کردند می توانند این نظارت را به کارشناس تولید محتوا واگذار کنند تا او کارهای نظارتی را انجام دهد و خود صاحب کسب و کار بیشتر بر کار کارشناس نظارت داشته باشد. از این رو توصیه می شود که به جای اینکه خودتان این کار را انجام دهید این کار را بر عهده ی دیگران بگذارید.

از این که این مقاله را مطالعه کردید از شما سپاسگزاریم امیدوارم این مطالب مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن