آموزش اینستاگرام

آشنایی با ارورهای اینستاگرام

این روزها بحث شبکه های اجتماعی بسیار داغ است و در این میان از شبکه اینستاگرام به عنوان پرمخاطب ترین شبکه مجازی می توان یاد کرد. اما خب گاهی اوقات ممکن است به هنگام ورود به این اپلیکیشن با مشکلی مواجه شد و در ازای این مشکل پیامی تحت عنوان ارور از اینستاگرام دریافت نماییم. ارورهای مختلفی در اینستاگرام وجود دارد که ممکن است هر یک از شما حداقل با یکی از آنها مواجه شده باشید. گاهی اوقات این ارورها به راحتی برطرف می شوند. در این مقاله با ارورهای اینستاگرام آشنا خواهیم شد.

اما زمانی که نتوان به راحتی از دست آنها راحت شد، ممکن است که کلافه شده و بخواهید که در مورد رفع مشکلتان از کسی مشاوره بگیرید و علت را جویا شوید. به همین جهت تصمیم گرفته ایم که در این مقاله در مورد دلایل بروز ارورهای موجود در اینستاگرام صحبت کنیم. به همین خاطر اگر تا به حال با این ارورها به مشکل برخورده اید، به شما پیشنهاد می دهیم.

دریافت ارور از اینستاگرام در رابطه با عدم موفقیت در اتصال به سرور اپلیکیشن

گاهی اوقات ممکن است به هنگام ورود به اکانت خود با یک ارور مبنی بر اینکه شما در حال حاضر قادر نخواهید بود به اکانتتان وارد شوید و بعدا باید تلاش کنید، مواجه شوید. شاید این ارور باعث تعجبتان شود. چرا که با خود فکر می کنید که رمز عبور و سایر اطلاعاتتان را کاملا صحیح وارد کرده اید اما با این حال موفق به ورود به اکانتتان نشده اید!

اگر کمی خوب به مضمون ارور مورد نظر توجه داشته باشید، متوجه خواهید شد که اینستاگرام در اتصال به سرورهایش دچار مشکل شده است. در نتیجه شما باید سرعت و اتصالتان به اینترنت را مورد بررسی قرار دهید. شاید اینترنتتان ضعیف بوده و در کار شما مشکل ایجاد کرده و یا اصلا به طور کل برای لحظاتی قطع شده باشد. در این حالت می توانید به سرور قوی تری متصل شوید و یا دقایقی بعد، مجددا برای ورود به اکانت خود تلاش کنید.

دریافت ارور مبنی بر وجود محدودیت شما برای دنبال کردن افراد بیشتر

اگر شما به پیج های بسیاری علاقه داشته باشید و بخواهید که همه آنها را فالو کنید، قطعا به زودی با مشکل مواجه خواهید شد! زیرا اینستاگرام امکان اینکه شما بتوانید بیش از ۷۵۰۰ پیج را دنبال کنید را در اختیارتان قرار نخواهد داد. به همین خاطر به شما پیشنهاد می دهیم که در فالو کردن پیج های مورد علاقه تان تا حدود زیادی دقت به خرج دهید. چرا که اگر تعداد فالویینگ هایتان به ۷۵۰۰ برسد، در آن صورت با اروری از طرف اینستاگرام مواجه می شوید که در آن به شما یاداوری می کند که تعداد فالویینگ هایتان بیش از اندازه افزایش یافته و دیگر نمی توانید به این روند ادامه دهید. به همین جهت مجبور خواهید بود که یا همان تعداد فالویینگ را برای خود نگه دارید و یا تعدادی از آنها را آنفالو کرده تا در نهایت هم دیگر پیامی در این مورد دریافت نکنید و هم در صورت دلخواه پیج دیگری را دنبال کنید.

عدم دریافت ارور در رابطه با مسدود شدن اکانت

به یاد داشته باشید که در حین فعالیت در اینستاگرام باید قوانینی که این اپلیکیشن برای تمامی کاربرانش در نظر گرفته است را رعایت کنید. در غیر این صورت با مشکل جدی بر خواهید خورد. به این معنی که اینستاگرام با آن دسته از کاربرانی که قوانین موجود در این اپلیکیشن را نادیده گرفته و آنها را زیر پا می گذارند، برخورد جدی داشته و به مسدود کردن اکانت آن اشخاص می پردازد. بی آنکه کوچکترین پیامی در این مورد به دست کاربر برساند.

دریافت ارور در رابطه با عدم امکان دانلود اینستاگرام از گوگل پلی

گاهی اوقات پیش می آید که به هنگام دانلود اپلیکیشن اینستاگرام از گوگل پلی، شخص با پیغامی مواجه شود که نشان دهنده این باشد که امکان دانلود و نصب اینستاگرام از طریق گوگل پلی برای شخص وجود نخواهد داشت. ظاهرا این مشکلی است که گوگل خود باید به رفع آن بپردازد. اما شاید راه حلی برای برطرف کردن آن وجود داشته باشد و آن هم این است که تمامی اطلاعات موجود در گوگل پلی خود را حذف نمایید. در آن حالت احتمال موفقیت شما برای نصب این اپلیکیشن افزایش خواهد یافت. این یکی از مهم‌ترین ارورهای اینستاگرام است.

دریافت ارور به هنگام حذف یک کامنت

گاهی اوقات پیش می آید که شما پستی را از خود به اشتراک گذاشته و مخاطبانتان نظرات شخصیشان را در زیر آن اعمال می کنند. در این میان ممکن است که با کامنتی مواجه شوید که بنا به هر دلیلی تمایل به حذف آن دارید. به همین سبب، جهت حذف کامنت مورد نظر تلاش می کنید. اما در کمال تعجب از اینستاگرام ارور دریافت می کنید. مبنی بر اینکه شما نمی توانید کامنت مورد نظرتان را حذف کنید!

این موضوع به این خاطر است که شما قبل از اینکه به حذف آن بپردازید، کامنت مذکور توسط سرورهای اینستاگرام پاک شده و دیگر مشکلی وجود نخواهد داشت. منتها به دلیل اینکه در بخش Cache اینستاگرام ثبت شده است، شما آن را می بینید که آن هم با انجام یک ریست ساده قابل حل خواهد بود.

دریافت ارور به هنگام گذاشتن کامنت

گاهی اوقات پیش می آید که شما قصد اشتراک نظری در میان سایر کامنت ها دارید، اما با یک ارور از طرف اینستاگرام مواجه می شوید. دلیل چنین امری می تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد. مثلا ممکن است در کامنتتان بیش از پنج نفر را تگ کرده باشید و یا از یک کامنت بیشتر از یک بار استفاده کرده باشید. همچنین ممکن است مدت ها از آخرین باری که اینستاگرام خود را بروزرسانی کرده اید، گذشته باشد. جدای از اینها قطع و وصل شدن اینترنت نیز می تواند یکی از دلایل آن باشد.

دریافت ارور به هنگام ورود به Photo Map

شاید تا به حال برایتان پیش آمده باشد که به هنگام ورود به Photo Map اینستاگرام با ارور مواجه شده باشید. اما باید بگوییم که این مشکل بیشتر در نسخه های قدیمی این برنامه دیده می شده و در صورت مشاهده آن باید نسبت به بروزرسانی اپلیکیشنتان اقدام نمایید.

 

دریافت ارور به هنگام بارگزاری پست ها

Couldn’t refresh feed عبارت آشنایی است که حتما تا به حال با آن برخورده اید. در مورد بررسی نمایش این ارور باید بگوییم که شبکه اجتماعی اینترنتتان می تواند عامل اصلی ایجاد این مشکل باشد که با کمی بررسی می توانید آن را به راحتی برطرف کنید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن