آموزش اینستاگرام

آشنایی با دی اکتیو اینستاگرام

هرآنچه که باید در رابطه با دی اکتیو اینستاگرام بدانید در این مقاله برای شما آورده شده است.

 •  چگونه می توان به طور موقت حساب  اینستاگرام را غیرفعال یا دی اکتیو کرد؟
 • فعال سازی یک حساب کاربری بعد از دی اکتیو اینستاگرام چگونه انجام می گیرد؟
 • دی اکتیو اینستاگرام

اگر حساب خود را به طور موقت غیرفعال کنید ، مشخصات ، عکس ها ، نظرات و لایک های شما پنهان می شوند و با ورود به سیستم دوباره فعال می شوند.

غیرفعال یا دی اکتیو کردن موقت حساب

۱-  از یک مرورگر موبایل یا رایانه به instagram.com وارد شوید. توجه داشته باشید که نمی توانید از حساب کاربری، شبکه اینستاگرام خود را دی اکتیو یا غیرفعال کنید.

۲- در قسمت بالا سمت راست بر روی  Edit Profile کلیک کنید.

۳- به قسمت پایین بروید ، سپس سمت راست بر روی گزینه Temporarily disable my account  کلیک کنید.

۴- از منوی کشویی کنار صفحه گزینه ،  Why are you disabling your account? را انتخاب کنید و رمز عبور خود را دوباره وارد کنید. توجه داشته باشید که غیرفعال کردن حساب کاربری شما فقط پس از انتخاب دلیل خود از منو ایجادی امکان پذیر می باشد.

۵- بر روی گزینه  Temporarily Disable Account کلیک کنید.

۶- سپس برای غیرفعال یا دی اکتیو کردن باید به حساب کاربری خود وارد شوید.

حال به شما می آموزیم که چگونه پس از غیرفعال یا دی اکتیو کردن موقت حساب خود ، به حساب اینستاگرام خود بازگردید. توجه داشته باشید که اگر حساب اینستاگرام خود را  به طور کامل حذف کرده باشید ، تنها راه حل شما ایجاد یک حساب کاربری جدید است.

فعال سازی یک حساب کاربری پس از دی اکتیو اینستاگرام

اطمینان حاصل کنید که حساب شما به مدت کافی غیرفعال مانده است. پس از تصمیم به غیرفعال کردن حساب کاربری خود ، به طور معمول اینستاگرام چند ساعت برای دوباره اکتیو کردن حساب شما زمان می دهد. در این مدت ، شما نمی توانید دوباره حساب خود را فعال کنید.به طور معمول اگر حساب شما بیش از یک روز غیرفعال باشد ، باید بدون هیچ مشکلی وارد سیستم شوید.

همچنین توجه داشته باشید که نمی توانید یک حساب حذف شده را دوباره فعال کنید. اگر تصمیم به حذف حساب اینستاگرام خود گرفتید ، دیگر نمی توانید دوباره آن را فعال کنید.

روش اول

۱- در ابتدا اپ اینستاگرام را باز کنید.

۲-  نام کاربری ، آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود را وارد کنید. این کار را در قسمت باکس بالایی انجام دهید.

۳-سپس رمز ورود خود را وارد کنید، این کار را در قسمت باکس پایینی انجام دهید.اگر رمز ورود خود را به خاطر ندارید ، باید آن را مجددا تنظیم کنید.

۴- حال روی ورود به سیستم کلیک کنید. تا زمانی که اعتبار ورود به سیستم صحیح باشد ، انجام این کار شما را به اینستاگرام وارد می کند و دوباره حساب شما را فعال می کند.

۵- هرگونه دستورالعمل روی صفحه اینستاگرام را دنبال کنید. بسته به مدت زمان غیرفعال شدن حساب اینستاگرام شما ، ممکن است مجبور شوید قبل از اقدام به دسترسی به حساب خود ، شماره تلفن یا ایمیل خود را تأیید کنید.

۶- توجه داشته باشید که با ورود به حساب کاربری مجدداً تمام اطلاعات شما فعال می شود ، بنابراین لازم نیست بعد از ورود به سیستم ، هرگونه مرحله فعال سازی مجدد را انجام دهید.

روش دوم

فرستادن درخواست برای فعال کردن  حساب به اینستاگرام

برنامه اینستاگرام را باز کنید و با اطلاعات صحیح وارد شوید. پس از کلیک بر روی ورود به سیستم اگر پیامی با این مضمون که “حساب شما غیرفعال شده است” (یا چیزی مشابه) مواجه شدید ، اینستاگرام حساب شما را به دلیل نقض شرایط استفاده غیرفعال کرده است. اگر فقط پیام خطایی را مشاهده می کنید (مثلاً “گذرواژه یا نام کاربری نادرست”) ، حساب شما توسط اینستاگرام غیرفعال نشده است و برای رفع مشکل عیب یابی کنید.

 • اگر اینستاگرام حساب شما را به دلیل نقض شرایط استفاده غیرفعال کرده باشد،  فرم درخواست اینستاگرام را باز کنید. برای این کار در مرورگر وب رایانه خود به  https://help.instagram.com/contact/606967319425038 بروید. می توانید از این فرم برای این که اینستاگرام به شما اجازه دهد تا به حساب خود دسترسی پیدا کنید ، استفاده کنید.
 • نام کاربری اینستاگرام خود را در کادر متن “نام کاربری اینستاگرام شما” وارد کنید.
 • آدرس ایمیل و شماره تلفن خود را وارد کنید. این کار را به ترتیب در باکس متن “آدرس ایمیل شما” و “شماره تلفن شما” انجام دهید.
 • درخواست تجدید نظر خود را وارد کنید. در پایین صفحه ، یک پیام کوتاه تایپ کنید تا توضیح دهید که چرا فکر می کنید نباید حساب کاربری شما غیرفعال شود. هنگام نوشتن درخواست تجدید نظر ، دستورالعمل های زیر را به یاد داشته باشید:
 • توضیح دهید که حساب شما غیرفعال شده است ، و فکر می کنید غیرفعال کردن حساب شما اشتباهی  صورت گرفته است.
 •  از عذرخواهی کردن خودداری کنید ، زیرا انجام این کار به نوعی شما را مقصر معرفی می کند.
 • از یک لحن آرام برای نوشتن استفاده کنید و به هیچ عنوان از کلمات پرخاشگرانه استفاده نکنید.
 • درخواست تجدید نظر خود را با “تشکر” پایان دهید.
 • روی ارسال که یک دکمه آبی در پایین صفحه است کلیک کنید. با این کار درخواست شما به اینستاگرام ارسال می شود؛ اگر اینستاگرام مجدداً حساب شما را فعال کرد ، می توانید وارد حساب خود شوید. همچنین می توانید روند تجدید نظر خود را چندین بار در روز تکرار کنید تا اینستاگرام به شما در زمان کوتاه تری پاسخ دهد.

گام دوم

 • با ایمیل یا شماره تلفن خود وارد شوید اگر تلاش برای ورود به سیستم با نام کاربری خود کار نمی کند ، باید از آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود استفاده کنید.
 •  به همین ترتیب ، اگر معمولاً از ایمیل یا شماره تلفن خود استفاده می کنید ، می توانید با نام کاربری خود وارد شوید.
 • صرف نظر از اعتبار ورود به سیستم انتخاب شده ، باید گذرواژه‌تان صحیح باشد.رمزعبور خود را دوباره تنظیم کنید.
 • هنگام ورود به سیستم ، Wi-Fi تلفن خود را خاموش کنید. اگر برنامه اینستاگرام (نه اطلاعات ورود به سیستم شما) مشکل است ، استفاده از داده های تلفن همراه به جای Wi-Fi می تواند برخی از مشکلات ورود به سیستم را برطرف کند.
 • برای دسترسی به اینستاگرام از یک بستر متفاوت استفاده کنید. تلفن یا رایانه شما ممکن است دارای اطلاعات ذخیره شده باشد که از ورود شما به حساب کاربری شما جلوگیری می کند. در این صورت ، استفاده از تلفن ، رایانه یا مرورگر دیگری برای ورود به حساب کاربری خود ممکن است این مشکل را برطرف کند.
 •  برنامه اینستاگرام را حذف و نصب مجدد کنید. در برخی موارد ، نصب مجدد اینستاگرام مشکلات ورود به سیستم ایجاد شده توسط برنامه را برطرف می کند.
 •  اگر برنامه اینستاگرام شما قدیمی نیست ، انجام این کار باعث می شود که جدیدترین نسخه برنامه را داشته باشید.

 • در نظر بگیرید که آیا شما شرایط استفاده  از اینستاگرام را نقض کرده اید یا خیر. اگر پیامی دریافت می کنید که می گوید حساب شما وجود ندارد ، ممکن است حساب شما به دلیل نقض شرایط استفاده توسط اینستاگرام حذف شده باشد.
 • تخلفات رایج شامل ارسال تصاویر برهنه ، قلدری با سایر کاربران ، ترویج محصولات مضر و کلاهبرداری است. انجام تخلفات اغلب باعث می شود که حساب شما بدون هشدار معلق یا حذف شود.
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن