آموزش اینستاگرام

طراحی تبلیغات اینستاگرام

هر آنچه که باید در رابطه با طراحی تبلیغات اینستاگرام بدانید در این مقاله برای شما آورده شده است.

  • چرا طراحی تبلیغات اینستاگرامی مهم است؟
  • در طراحی تبلیغات اینستاگرامی جذاب و موثر باید به چه نکاتی توجه کرد؟

مهم بودن طراحی تبلیغات اینستاگرامی

بدون شک شبکه اینستاگرام یک جامعه بزرگ و بسیار تأثیرگذار با بیش از ۴۰۰ میلیون کاربر است که بیش از ۸۰ میلیون عکس و ۳.۵ میلیارد لایک را در روز به اشتراک می گذارد.حدود ۵۳٪ از کاربران برندهای مورد علاقه خود را در اینستاگرام دنبال می کنند و حدود ۴۴٪ از آنها از اینستاگرام برای تحقیق در مورد محصولات استفاده می کنند. اینستاگرام با ۷۰ درصد کاربران زیر ۳۵ سال ، بستر مناسبی برای بازاریابانی است که به دنبال دستیابی به مخاطبان جوان و رو به رشد از طریق زبان جهانی تصاویر هستند.تحقیقات اول نشان داده است که اگرچه اینستاگرام یک پلت فرم تبلیغاتی دیجیتال جدید است ، اما این توانایی را دارد که بسیار قدرتمند باشد زیرا برند ها نه تنها از دیدگاه تبلیغ محصول بلکه از منظر ارتقاء شیوه زندگی با طرفداران خود در تعامل هستند.

نکات قابل توجه در رابطه با طراحی تبلیغات اینستاگرام

اما اگر شما مطمئن نیستید که چگونه طراحی تبلیغات اینستاگرام خود را شروع کنید، پس این مقاله را از دست ندهید.

در ابتدا باید توجه داشته داشته باشید که تبلیغات اینستاگرام موثر باید دو عنصر مهم را دارا باشد: یعنی الهام بخش و غنی از اطلاعات باشد.  الهام گرفتن همان چیزی است که باعث می شود بینندگان هنگام حرکت در فید متوقف شده و به تصویر شما نگاه کنند ، در حالی که اطلاعات همان چیزی است که آنها را به سمت عملی سوق می دهد. این دو عنصر وقتی به طور صحیح با یکدیگر ترکیب شوند ، یک دوتایی قدرتمند و یکپارچه را ایجاد می کنند که با شخصیت اپ اینستاگرام سازگار است.

پس بهتر است برای طراحی تبلیغات اینستاگرام موثر خود ، این نکات را به خاطر بسپارید و به مراحلی که در زیر گفته شده توجه داشته باشید.

یک هدف را مشخص کنید و تولید محتوای خود را مطابق با آن ایجاد کنید

در ابتدای کار یک قدم عقب بردارید و تعریف کنید که هدف از طراحی تبلیغات اینستاگرام شما چیست؟ آیا شما به وسیله طراحی تبلیغات اینستاگرام خود سعی در افزایش آگاهی و ایجاد ارتباطات بر ای برند خود دارید؟ آیا می خواهید ورودی تعداد کاربران را در وب سایت خود افزایش دهید؟ آیا شما در حال تبلیغ یک برنامه کاربردی هستید که کاربران باید آن را دانلود کنند؟ و..

پس از مشخص کردن هدف از طراحی تبلیغات اینستاگرام خود به سراغ مرحله بعدی بروید.

نوع تبلیغات متناسب با هدف خود را انتخاب کنید

با یک هدف روشن و جهت گیری خلاقانه در ذهن خود ، تصمیم بگیرید که کدام یک از سه قالب تبلیغاتی که در حال حاظر اپ اینستاگرام به ما اجازه می دهد را انتخاب کنید. در حال حاضر ، اینستاگرام تبلیغات عکس در اینستاگرام ، تبلیغات ویدیویی و تبلیغات ترکیبی این دو را ارائه می دهد. توجه داشته باشید که قالبی را انتخاب کنید که برای تبلیغات برند شما مناسب تر خواهد بود و به هدف شما نزدیک تر است.

مطابق با هویت نام تجاری خود ، یک کمپین بصری قانع کننده بسازید

پس از مشخص کردن هدف خود و بعد از تصمیم گیری در رابطه با اینکه از کدام یک از سه قالب تبلیغاتی استفاده کنید – سرانجام آماده این موضوع باشید تا تبلیغات اینستاگرامی خود را ایجاد کنید.

  • با آشنایی با دستورالعملهای مختلفی که باید رعایت کنید ، شروع کنید. شما می توانید اطلاعاتی در مورد ابعاد ، محدودیت متن و سایر موارد مورد نیاز در رابطه با اپ اینستاگرام را کسب کنید. پس از آشنایی با ابعادی که باید با آنها کار کنید و سایر ملاحظات که باید برای ساخت تبلیغات خود در نظر داشته باشید ، اولین قدم برای ایجاد تبلیغات اینستاگرامی خود را بردارید.
  •  همانطور که شما باید تبلیغات اینستاگرامی تأثیرگذاری را طراحی می کنید ، به یاد داشته باشید که هر تبلیغی که تمام می کنید باید برند شما را به کاربران معرفی کند. اگر دستورالعمل های خاصی در رابطه با برند خود دارید ، حتماً از آنها پیروی کنید.
  • کلیه تبلیغات شما باید با استفاده از پالت رنگی یکسان ، سبک عکاسی یا با استفاده از عناصر طراحی مشخص ، لگو تجاری شما و دیگر موارد لازم باشد زیرا شما می خواهید که بین هر نوع مطالبی که در صفحه خود قرار می دهید ، تبلیغات اینستاگرامی سازگاری را ایجاد کنید.
  • همیشه تبلیغات با کیفیت بالا طراحی کنید. اطمینان حاصل کنید که تصاویر شما با کیفیت و جذاب هستند ، متن شما به صورت صحیح و متناسب تنظیم شده است و مهم تر از همه قدرت یک عنوان جالب را دست کم نگیرید.

راه های ارتباطی خود را در تبلیغات اینستاگرام مشخص کنید

در هر جایی که ممکن باشد ، را های ارتباطی خود را درج کنید زیرا که راه های ارتباطی به تعریف راههای روشنی که مخاطبان شما بتوانند با تبلیغ شما درگیر شوند ، کمک می کنند. آنها همچنین مسیری را برای اقداماتی که کاربران می توانند انجام دهند هموار می کنند. شما حتی می توانید فراخوانی های خود را بر روی عکس خود اعمال کنید!

هشتگ خود را فراموش نکنید

هشتگ ها طبقه بندی شده، شناساندن کالای شما و همچنین جمع آوری اطلاعات مهم را در یک مکان ممکن می کنند. هشتگ ها همچنین برای اشتراک گذاری اطلاعات برای مخاطبان بسیار راه آسانی هستند و دیگران را به سمت همه اطلاعات مربوط به محصول یا برند شما سوق می دهند. همچنین می توانید از هشتگ های معروف استفاده کنید تا خود را در فیدهای محبوب قرار دهید و آگاهی از برند خود را افزایش دهید. با این حال ، هنگامی که آنها را انتخاب می کنید ، مطمئن باشید که این هشتگ ها با موارد و موضوعی که می خواهید در ارتباط با برند شما باشند،  مطابقت داشته باشد.به خاطر داشته باشید که استفاده از تعداد زیاد هشتگ ها می توانند آزاردهنده باشند. از آنها به صورت استراتژیک و به عنوان یک قاعده کلی استفاده کنید و بهتر است از سه مورد بیشتر استفاده نکنید. هنگام طراحی هشتگ ، اطمینان حاصل کنید که آنها جذاب هستند ، به راحتی قابل یادآوری و تا حد امکان ساده هستند.

جمع‌بندی

اگر از روند کار طراحی تبلیغات اینستاگرام خود احساس ترس دارید ، نکات ما را در یک برگه یادداشت کنید و ضمن مراجعه به مقاله ، مراحل را یکی یکی طی کنید. شما می توانید از این مقاله به راحتی به عنوان یک راهنما استفاده کنید و تبلیغات اینستاگرامی تأثیرگذار و جذابی را ایجاد کنید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن