آموزش اینستاگرام

چگونگی نوشتن آدرس در اینستاگرام

ذر واقع آدرس در اینستاگرام اهمیت بالایی دارد. وقتی از شبکه اینستاگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی پر مخاطب استفاده میکنید بهتر است نسبت به مسائل آن هم حساس بوده و نکات مربوط به آن را به خوبی فرا بگیرید تا بتوانید به عنوان یک کاربر حرفه ای از آن استفاده کنید.

آدرس پیج در اینستاگرام

شاید با خود بگویید این مسئله بسیار ساده است و هرکسی میتواند با یک سرچ ساده در اکسپلور اینستاگرام به صفحه هر شخص مورد نظری دسترسی پیدا کند. اما اگر تا کنون این کار را انجام داده باشید حتما متوجه شده اید که با جستجوی نام کاربری یک شخص ممکن است صفحه هایی با نام مشابه نیز برای شما نمایش داده میشود. پس احتمال اینکه به اشتباه وارد صفحه شخص دیگری شوید زیاد است. برای جلوگیری از این اشتباه و استفاده حرفه ای تر از اینستاگرام بهتر است که نحوه استفاده از لینک صفحه خود در اینستاگرام را بیاموزید تا در موارد مورد نیاز بتوانید آن را برای دیگران ارسال کنید.

موارد استفاده از آدرس در اینستاگرام

مورد استفاده دیگر از لینک صفحه اینستاگرام زمانی است که شما میخواهید برای جذب فالوور برای وب سایت استفاده کنید. در این صورت نیز شما به آدرس اینستاگرام خود نیاز دارید تا بتوانید با به اشتراک گذاری آن به جذب فالوور بپردازید.
از موارد استفاده دیگری که لینک صفحه اینستاگرام دارد زمانی است که یک شخص دارای چندین نام کاربری در اینستاگرام است و میتواند با اشتراک گذاری لینک هر کدام از اکانت ها در اکانت های دیگر فالوورها را به صفحات خود راهنمایی کند. پس مطمئن باشید یادگیری ساخت لینک صفحه اینستاگرام واقعا برای شما مفید خواهد بود.

آدرس اینستاگرام چگونه ساخته می شود

برای اینکه لینک صفحه اینستاگرام خود را داشته باشید کافی است در انتهای این آدرس https://instagram.com/username به جای کلمه user name ، نام کاربری خود را وارد نمایید، نام کاربری یا یوزرنیم همان نامی است که شما با آن وارد اینستاگرام میشوید. و از آن به عنوان لینک صفحه اینستاگرام خود استفاده کنید. در این صورت با ارسال این لینک برای هر شخص، گروه ، کانال یا سایتی با کلیک روی آن اشخاص به صفحه اینستاگرام شما هدایت میشوند. حال اگر اکانت شما یک اکانت عمومی باشد صفحه شما برای تمام کسانی که از طریق این لینک به آن هدایت میشوند قابل رویت خواهد بود اما اگر اکانت شما یک اکانت خصوصی است ، اشخاص بعد از هدایت به صفحه شما از طریق لینک باید درخواست فالو برایتان ارسال کنند و تنها کسانی قادرند به پست ها و صفحه اینستاگرام شما دسترسی داشته باشند که شما به آنها اجازه بدهید.

پس برای اینکه احتمال بروز خطا را در جستجوی نام کاربری خود توسط دیگران به حداقل برسانید و یا برای جذب فالوور از طریق لینک اینستاگرام و معرفی پیج خود به دیگران میتوانید از آدرس لینک اینستاگرام خود استفاده کرده و مثل یک فرد حرفه ای عمل کنید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن