آموزش اینستاگرام

چگونگی مشاهده اکانت های خصوصی (Private) در اینستاگرام

آیا می توانید؟ آیا باید این کار را بکنید؟ آیا قانونی است؟ شبکه اینستاگرام یک وسیله بسیار مناسب برای اشتراک گذاری تصاویر با خانواده، دوستان، همکاران و حتی غریبه ها است. با این حال، در بسیاری از مواقع، افراد خود انتخاب می کنند که دقیقا چه کسانی می توانند و چه کسانی نمی توانند به محتوای آن ها دسترسی داشته باشند.

این عمل معمولا به وسیله خصوصی کردن اکانت انجام می شود که تضمین می کند، تنها کسانی که آن ها را تائید می کنند، می توانند به مطالب اشتراک گذاری شده آنها دسترسی پیدا کنند.

اگر شما دنبال کننده (follower) یک اکانت خصوصی هستید و توسط صاحب اکانت تایید شده اید پس مانند زمانی که آن اکانت عمومی بوده است، نباید با مشاهده محتوای آن صفحه پروفایل مشکلی داشته باشید.

احتیاط را تمرین کنید

اگر شما یک دنبال کننده تایید شده یک اکانت خصوصی نباشید، دیدن پروفایل و عکس های یک اکانت می تواند بسیار پیچیده تر باشد. با اینکه بسیاری از برنامه ها ممکن است ادعا کنند که می توانند اینستاگرام را هک کنند  و به شما اجازه دهند از اکانت های خصوصی بازدید کنید، هیچ کدام از آن ها آن طور که انتظار دارید، کار نمی کند و آن هایی که که کار می کنند مدت زیادی  دوام ندارند – چرا که تیم امنیتی اینستاگرام به طور مکرر این نوع آسیب پذیری ها را ترمیم می کند. بسیاری از این خدمات جعلی یک وبسیات هم دارند که با بدافزارها و تبلیغات ناخواسته شما را گیج می کنند و یک بهانه دیگر برای استفاده نکردن از آن ها به شما می دهد.

فریب دادن با یک اکانت جعلی

این یک روش نسبتا کم نظیر برای مشاهده اکانت های خصوصی اینستاگرام است و ما از آن چشم پوشی یا آن را پیشنهاد نمی کنیم. با این حال اگر شما مخالف تمرین هنر تقلب نیستید، یک راه دیگر برای برای ورود به پروفایل یک اکانت خصوصی، ساخت یک اکانت تقلبی و درخواست دنبال کردن توسط آن اکانت است.

اگر اکانت ساختگی شما شبیه شخصی ساخته شده باشد که احتمالا توسط صاحب اکانت خصوصی تایید خواهد شد، شما یک شانس خوب برای گول زدن آن شخص دارید. اگر شما حاضرید تا اینجا پیش بیایید، باید چند مرحه هم طی کنید تا اکانت شما کاملا واقعی به نظر برسد. برای مثال می توانید از عکس های با کیفیت و خوب استفاده کنید، چند دنبال کننده برای خود به دست بیاورید و حتی با اکانت های اینستاگرام دیگر تعامل کنید و بعد از آن، درخواست خود را بفرستید.

البته اگر شما یک همکار، دوست یا عضو خانواده را می شناسید که دنبال کننده تایید شده اکانت مورد نظرتان است، می توانید از آن ها بخواهید که به وسیله اکانت آنها نگاهی به صفحه خصوصی مورد نظر بیاندازید.

استفاده از برنامه ها برای مشاهده اکانت های خصوصی

تعداد زیادی برنامه و سرویس مانند “Instagram+” و “Private Insta Viewer”  وجود دارند که ادعا می کنند می توانند دسترسی به اکانت های خصوصی را فراهم کنند. نه تنها اکثریت این آن ها آنچه می گویند را را انجام نمی دهند، بلکه بسیاری از آن ها با نرم افزار های فراهم کننده تبلیغات ناخواسته، ویروس ها و دیگر برنامه های ناخواسته همکاری می کنند.

اگر شما به نقطه ای رسیده اید که واقعا تصمیم دارید این راه را پیش بگیرید، احتمالا وقت آن است که شکست را بپذیرید و قبول کنید که قرار نیست که آن پست های خصوصی را ببینید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن