آموزش اینستاگرام

چگونگی ذخیره فیلم های اینستاگرام

هر وسیله ای ، در هر نقطه – آن فیلم را برای تماشای بعد نگه دارید. اگرچه اینستاگرام به دلیل عکس های اشتراکی کاربران مشهور است ، اما فیلم ها نیز بخش بزرگی از محتوای سرویس رسانه های اجتماعی هستند.

در بعضی موارد ، ممکن است بخواهید فیلم های شبکه اینستاگرام را برای تماشا در آینده ذخیره کنید ، یا فقط در رایانه یا دستگاه تلفن همراه خود برای آینده ذخیره کنید. خوشبختانه ، این کار فقط در دو دقیقه کوتاه قابل انجام است.

چگونه می توان فیلم ها یا استوری های اینستاگرام خود را ذخیره کرد

بارگیری و ذخیره استوری یا فیلم هایی که قبلاً بارگذاری کرده اید یا در اینستاگرام ایجاد کرده اید را می توانید با انجام مراحل زیر انجام دهید.

۱-برنامه اینستاگرام را باز کنید.

۲- استوری یا ویدیویی را که می خواهید ذخیره کنید باز کنید.

۳-روی دکمه منو مربوطه ، که در گوشه سمت راست پایین قرار دارد و سه نقطه نشان داده شده است ، ضربه بزنید.

۴-وقتی منوی ظاهر شد، روی ذخیره یا ذخیره عکس / فیلم فشار دهید. کاربران iOS همچنین می توانند بر روی Save Story فشار دهند ، که به شما این امکان را می دهد کل مطالب یک داستان را به عنوان یک فایل ویدیویی بازیابی کنید.

نحوه ذخیره ویدیوهای اینستاگرام کاربر دیگر

در حالی که بازیابی ویدیوهای اینستاگرام خود می تواند مفید باشد ، بسیاری از کاربران اغلب می خواهند فیلم های به اشتراک گذاشته شده توسط دیگران را بارگیری کنند. در Mac یا رایانه شخصی ، این کار می تواند از طریق نسخه مبتنی بر وب اینستاگرام انجام شود ، در حالی که کاربران Android و iOS مجبور هستند به یک برنامه شخص ثالث یا با روش زیر انجام دهند.

ذخیره فیلم های اینستاگرام با استفاده از یک مرورگر وب.

ذخیره فیلم از اینستاگرام در رایانه

۱-مرورگر وب خود را باز کرده و به صفحه پروفایل حاوی ویدیوی اینستاگرام مورد نظر را باز کنید

۲-با کلیک بر روی هر جای صفحه خارج از خود پیام ویدیویی کلیک کنید.

۳-هنگامی که منوی زمینه ظاهر می شود ، گزینه View Page Source یا Inspect Element را انتخاب کنید. این گزینه براساس نوع مرورگر متفاوت است.

۴-اکنون باید یک صفحه جدید ظاهر شود که کد منبع را برای کل صفحه نمایش می دهد. قسمت Find مرورگر را با استفاده از میانبر صفحه کلید این دکمه ها را فشار دهید: Ctrl + F در ویندوز؛ Cmd + F روی macOS.

۵-هنگامی که قسمت ویرایش ظاهر شد، این متن را وارد کنید: mp4

۶-چندین نتیجه برجسته خواهد شد که هر کدام با یک URL کامل همراه هستند. همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است ، اولین مورد را کپی و پیست کنید.

۷-یک برگه جدید باز کنید و URL کپی شده را در نوار آدرس وارد کنید. Enter یا Return را فشار دهید.

۸-حالا ویدیو باید در پخش کننده مرورگر بارگیری شود. در هر نقطه از پنجره فیلم راست کلیک کنید و گزینه Save video as را انتخاب کنید.

۹-اکنون می توانید نام و مکان مورد نظر خود را تعیین کنید

سپس فایل ویدیویی ۴MP را روی حافظه خود ذخیره کنید.

ذخیره فیلم از اینستاگرام در تلفن یا تبلت

کاربران Android و iOS ممکن است این گزینه را داشته باشند که فیلم های اینستاگرام کاربران دیگر را در صفحه camera roll خود ذخیره کنند اما باید این کار را از طریق برنامه شخص ثالث انجام دهند. متأسفانه ، اکثر این برنامه ها همانطور که تبلیغات می کنند کار را انجام نمی دهند و بسیاری از آنها حتی با نرم افزارهای مخرب یا سایر نرم افزارهای ناخواسته همراه هستند.

اگر به دنبال ذخیره یک ویدیوی اینستاگرام و انتقال آن به تلفن هوشمند یا تبلت خود هستید ، توصیه می کنیم ابتدا آن را از طریق دستورالعمل های بالا بارگیری کنید و سپس آن را از طریق ایمیل یا روش های اشتراک گذاری دیگر به دستگاه خود منتقل کنید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن