آموزش اینستاگرامبدون دسته بندی

چگونگی انتشار پست های غمگین در اینستاگرام

اینستاگرام یک اپلیکیشن نام آشنا در میان مردم ایران است. از محبوبیت بسیاری برخوردار است و میتوان گفت بعد از فیلتر شدن تلگرام بیش از پیش مورد توجه کاربران قرار گرفت. اگرچه بسیاری افراد هستند که از شبکه اینستاگرام به عنوان یک بازار کار استفاده کرده و به کسب و کار در آن مشغول هستند، اما بخش عمده ای از کاربران استفاده های غیر معیشتی از اینستاگرام دارند و این اپلیکیشن بیشتر جنبه سرگرمی و فان برای آنها دارد. پست های غمگین در اینستاگرام در حال افزایش است و تعداد آن روز‌به‌روز بیشتر میشود.

پست های غمگین در اینستاگرام

برای مثال از انتشار عکس های خصوصی گرفته تا پست کردن تصاویر و کپشن های مناسبتی، از جمله مواردی است که توسط بخش عظیمی از کاربران اینستاگرام انجام میگیرد. بسیاری از افراد هستند که روزانه پست هایی مربوط حال و اوضاع جامعه یا شخصی خود منتشر میکنند و از احوالات و حالات درونی خود با مخاطبان صحبت میکنند.


یکی از انواع پست های منتشر شده توسط کاربران اینستاگرامی پست های غم انگیز است که معمولا حاوی تصاویر و کپشن های مرتبط با این موضوع میباشد. در میان طیف گسترده پست های غم بار میتوان به پست هایی که بخاطر از دست رفتن یک عزیز و یا مناسبت های مختلف مذهبی هستند اشاره کرد. برای مثال این روزها پست های غم انگیز با حال و هوای محرم بخش عمده ای از پست های کاربران مجازی است.
نمونه دیگری که میتوان به آن اشاره کرد پست های غم انگیز مربوط به شکست های عشقی و یا شکست های عاطفی است که بسیاری از جوانان از عکس ها و تصاویر مربوط به این مسائل احساسی در استوری و یا پست های اینستاگرامی استفاده میکنند.

تصویر نوشته‌های غمگین

برخی تصویر نوشته ها هم با حال و هوای غم انگیز و احساسی وجود دارند که نیاز به کپشن نداشته و به صورت شرح در متن میتوان از آنها به عنوان یک پست غم انگیز اینستاگرامی استفاده کرد. نمونه این تصاویر در اینترنت به وفور یافت میشود و با یک جستجوی کوتاه میتوانید به انواع و اقسام تصاویر و دلنوشته های غم انگیز مرتبط دست پیدا کرده و با انتخاب هر کدام از آنها پست غم انگیز اینستاگرامی خود را منتشر کنید.
باید گفت از نظر روانشناسی انتشار پست های غم انگیز اینستاگرام نیازمند بررسی است. چرا که شخصی که مدام پست های غم انگیز منتشر میکند ممکن است دچار افسردگی بوده و یا از مسئله و مشکلی روانی رنج ببرد. از آنجا که انتشار پست های اینستاگرامی میتواند آینه شخصیت فرد کاربر باشد بنابراین توصیه میشود برای رهایی از منفی گرایی و پوچ گرایی و ترویج انرژی منفی حتی الامکان از انتشار پست های غم انگیز در اینستاگرام پرهیز کنیم. این امر به خصوص در میان نسل جوان و نوجوان بیشتر دیده میشود که میتواند یک هشدار جدی در این زمینه باشد.
در یک جستجوی ساده آماری متوجه میشویم که هشتگ های غم ، غم انگیز ، دِپ ، دلشکسته و دلتنگی و فاز سنگین از جمله هشتگ هایی است که در اینستاگرام پست های زیادی را در خود جای داده است و این نشان از حجم انبوه این گونه پیام ها در حساب های کاربری دارد.


در مجموع با تشویق دوباره کاربران به انتشار پست های انگیزشی و شاد و امیدبخش ، اذعان میداریم در صورت تمایل به انتشار پست های غم انگیز در اینستاگرام میتوانید با جستجو در اینترنت عکس ها، متون، دلنوشته ها و تصویر نوشته های بیشماری در این رابطه پیدا کنید که ممکن است برایتان کارآیی داشته باشد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن