آموزش اینستاگرام

چگونگی وارد کردن لینک تلگرام در اینستاگرام

چگونگی وارد کردن لینک تلگرام در اینستاگرام یکی از ترفندهای کاربردی اینستاگرام محسوب می‌شود. وقتی استفاده روز افزون کاربران شبکه های اجتماعی رشد فزاینده پیدا کرده است بسیاری از دارندگان کسب و کارهای اینترنتی، سلبریتی ها، اینفلوئنسرها و امثال آن تصمیم گرفتند با برقراری ارتباط بین حساب های کاربریشان در شبکه های مختلف اجتماعی، ارتباط با مخاطبان و دسترسی آنها را به اطلاعات خود سرعت و وسعت ببخشند. در ایران ، استفاده از شبکه اینستاگرام و تلگرام محبوبیت و عمومیت بیشتری دارد، به همین دلیل لینک کردن این دو شبکه اجتماعی با هم توسط کاربران میتواند باعث رونق کسب و کار برای صفحات تجاری و ارتباط راحت تر با مخاطبین برای صفحات دیگر باشد.

لینک تلگرام در اینستاگرام

اگر بخواهید از این قابلیت کاربردی بهره مند شوید باید لینک حساب کاربری تلگرام خود را در بیو حساب کاربری اینستاگرام قرار دهید. سابقا این کار به راحتی امکان پذیر بود اما در آپدیت های جدید اینستاگرام این قابلیت برای کاربران محدود شده است، اما برای این مشکل هم راه حل هایی وجود دارد. در این مقاله قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه میتوان لینک تلگرام را در اینستاگرام وارد کرد.

چگونگی وارد کردن لینک تلگرام در اینستاگرام

همانطور که گفته شد در به روز رسانی های جدید اینستاگرام قابلیت وارد کردن لینک شبکه های اجتماعی دیگر و متعاقبا تلگرام در بیو محدود شده است. سابقا برای اینکار با وارد کردن لینک تلگرام بعد از عبارت tlgrm.me شما قادر بودید مخاطبان را مستقیما از بیو حساب کاربری تان در اینستاگرام به صفحه خود در تلگرام هدایت کنید. اما اگر از نسخه های به روز اپلیکیشن اینستاگرام استفاده کنید میبینید که این کار دیگر امکان پذیر نیست. حال چگونه باید این مشکل را حل کرد. جواب بسیار ساده است.

نحوه وارد کردن لینک تلگرام

اگر قصد دارید لینک تلگرام خود را وارد حساب کاربری اینستاگرامتان کنید، باید به جای tlgrm.me از عبارت t.me استفاده کنید.
برای اینکه از این ترفند استفاده کنید باید مطابق عملکرد زیر اقدام نمایید
– در قدم اول وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید و بعد از وارد شدن به پروفایل خود بخش ویرایش را باز کنید.
– در قسمت بیو اینستاگرام خود بعد از وارد کردن / http://T.me نام کاربری خود در تلگرام را وارد کنید.
بسیار خب! کار تمام شد. حالا شما می بینید که با استفاده از این ترفند همانند سابق میتوانید لینک تلگرام خود را در اینستاگرام وارد کنید.
برای قرار دادن لینک سایر مسنجرها و شبکه های اجتماعی نیز میتوانید از سایت های کوتاه کننده لینک مثل bit.ly یا goo.gl استفاده کنید.

کلام آخر

در کل باید گفت اگر هنوز اینستاگرام خود را به روز رسانی نکرده اید و از قبل لینک تلگرام را در بیو خود وارد کرده بودید، تا زمانی که از نسخه های به روز اینستاگرام استفاده نمیکنید مشکلی ندارید اما اگر بخواهید اینستاگرام خود را به روز کنید با وجود لینک تلگرام در بیو ، اینستاگرام اجازه ویرایش پروفایل را به شما نخواهد داد.

در مورد روش هایی هم که اشاره شد باید بگوییم در روش اول از آنجایی که سیاست اینستاگرام بر ممنوعیت لینک دهی به تلگرام تعریف شده است ممکن است بعد از مدتی این آدرس هم محدود شود اما در صورتیکه از سایت های کوتاه کننده لینک استفاده کنید ممکن است به صورت طولانی مدت قادر باشید لینک تلگرام خود را در اینستاگرام داشته باشید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن