آموزش اینستاگرام

چگونه میتوان فهمید چه کسانی از صفحه اینستاگرام من بازدید کرده اند

تمام افرادی که در اینستاگرام فعالیت میکنند حتما تا کنون به این موضوع فکر کرده اند که چه کسانی از پست هایشان در صفحه اینستاگرامی شان بازدید میکند. باید گفت این مسئله برای خیلی از افراد هم مهم نیست ، اما به هرحال مسئه ای است که ذهن بسیاری را به خود مشغول کرده است. بنابراین تصمیم گرفتیم در قالب یک مقاله آموزشی به شما کمک کنیم تا جواب سوالات خود در این زمینه را پیدا کنید.

آیا میتوان فهمید چه کسانی از صفحه اینستاگرام من بازدید کرده اند

اگر بخواهیم صادقانه به این سوال جواب بدهیم باید بگوییم خیر ، هیچ ابزار دقیقی برای اینکه بدانید چه کسانی اینستاگرام شما را مدام چک میکنند وجود ندارد. این را میدانیم که اینستاگرام بازدیدهای افراد از پروفایل دیگران را در پایگاه داده های خود ذخیره می کند. این کار برای بررسی و پیش بینی و عرضه الگوریتم های اینستاگرام لازم است وگرنه گروه مدیریتی اینستاگرام قصد ندارد این اطلاعات را در اختیار کسی قرار دهد. یکی دیگر از دلایلی که اینستاگرام این اطلاعات را در اختیار کاربران قرار نمیدهد این است که این موضوع کاملا خلاف احترام به حریم خصوصی افراد است. پس طبیعی است که خود شبکه اینستاگرام هیچگاه اجازه نمی دهد شما بدانید چه کسانی از پروفایل اینستاگرام شما بازدید کرده اند. اما از آن جایی که همیشه راهی برای دور زدن محدودیت ها وجود دارد ، در این مورد خاص هم راه های غیر رسمی برای رسیدن به پاسخ سوال وجود دارد. اگرچه ما هرگز این راه ها را پیشنهاد و یا تایید نمیکنیم اما به منظور اطلاع رسانی از وجود و بررسی همه راه حل ها برای رسیدن به پاسخ این پرسش که “چه کسانی از صفحه من در اینستاگرام بازدید میکنند؟ ” به آنها اشاره میکنیم.

باید گفت در سال های اخیر سایت هایی راه اندازی شده اند که اکثرا یا رایگان نیستند و یا اینکه برای کاربران ایرانی مسدود شده اند. این سایت ها ادعا می کنند می توانند بازدیدکنندگان اینستاگرام شما را به شما معرفی کنند اما تجربه ثابت کرده است که آنها از روی زنجیره ی دوستان شما، فقط اطلاعاتی ناقص جمع آوری کرده و بیشتر اوقات به عنوان اطلاعات صحیح به شما ارائه می کنند. بنابراین توصیه می شود اطلاعات دریافتی از این سایت ها را ۱۰۰ درصد صحیح قلمداد نکنید. نرم افزارهایی که ادعا می کنند می توانند بازدیدکنندگان پروفایل اینستاگرام شما را معرفی کنند به جاسوس اینستاگرام معروف هستند. از آنجایی که با این ادعا میتوان بازار سودجویی ایجاد کرد و متاسفانه تعداد کلاهبرداران سودجو در فضای مجازی بسیار زیاد است باید گفت نمیتوان به این گونه تبلیغات و ادعاها با توجه به این که رایگان نیستند و احتمال سرقت هزینه، اطلاعات شخصی و امثال آن وجود دارد ، اطمینان کرد.

روش های سالم تر و مطمئن تری هم وجود دارد که اگرچه جواب قطعی برای سوال مطرح شده نیست ولی میتواند تا حد زیادی شما را به جواب نزدیک کند . در این روش های غیر مستقیم میشود متوجه شد که چه کسی از پروفایل شما دیدن میکند. شما با گذاشتن استوری میتوانید بازدیید کنندگانی را که از استوری شما دیدن کرده اند را ببینید. در واقع کسی که پیج شما را دارد و یا وارد پیج شما میشود میتواند استوری شما را ببیند پس میتوان نتیجه گرفت که تقریبا میشود متوجه شد چه کسانی به صورت مرتب پیگیر فعالیت شما در اینستاگرام هستند.

نرم افزار جاسوس اینستاگرام با نام Who viewed my Instagram

این نرم افزار که بر روی گوشی شما نصب می شود بر اساس ادعای سازندگان میتواند ۵ نفر آخری که از پروفایل اینستاگرام شما بازدید کرده اند به شما نشان دهد. قبل از نصب و استفاده از این نرم افزار باید بدانید که این نرم افزارها بیشتر از اینکه به کار شما بیایند می توانند به عنوان یک ابزار برای سرقت اطلاعات شما به کار برده شود. چرا که شما در ابتدای استفاده از این نرم افزارها باید نام کاربری و رمز عبور خود را در اختیار نرم افزار قرار دهید و این یعنی شما همه اطلاعات اکانت اینستاگرام خود را به نرم افزار هدیه کرده اید.

پس پیشنهاد ما به شما این است که از همان روش های ساده و ایمن برای رسیدن به پاسخ نسبی استفاده کرده و قید پرداخت هزینه و ریسک بالای سرقت اطلاعات برای رسیدن به این جواب را بزنید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن