آموزش اینستاگرام

چگونگی تغییر آدرس ایمیل در اینستاگرام

حتما هنگام ساخت اکانت در اینستاگرام متوجه شده اید که برای داشتن یک حساب کاربری در شبکه اینستاگرام میتوانید هم از شماره تلفن همراه خود استفاده کنید و هم از یک آدرس ایمیل کمک بگیرید. گاهی اوقات ممکن است بنا به دلایلی تصمیم بگیرید که ایمیل ثبت شده در حساب کاربری خود را تغییر دهید. این کار امکان پذیر است و به راحتی میتوان آن را انجام داد. برای این کار کافی است وارد بخش ویرایش اکانت کاربری خود شده و آن را تغییر دهید. برای اینکه قدم به قدم با انجام این کار آشنا شده و به راحتی قادر باشید ایمیل خود را در اینستاگرام تغییر دهید قصد داریم به صورت مرحله ای آن را برایتان توضیح دهیم.

تغییر ایمیل در اینستاگرام

بهتر است برای ساخت اکانت اینستاگرامی خود از شماره موبایل و ایمیل هردو استفاده کنید چرا که در صورت بروز مشکل وجود داشتن هردو این امکانات به شما کمک بسیاری خواهد کرد و میتوانید به راحتی به حساب کاربری خود در شبکه اینستاگرام وارد شوید. اگر از قبل شماره خود را در اینستاگرام وارد نموده اید، برای تغییر ایمیل در اینستاگرام می توانید از طریق مراحل زیر پیش بروید.
در قدم اول وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید و سپس به بخش پروفایل کاربری خود بروید.
سپس روی گزینه ویرایش پروفایل یا “Edit Profile” لمس کرده و بخش ویرایش اطلاعات وارد شوید.
با پایین رفتن در صفحه پروفایل ، در بخش اطلاعات خصوصی، آدرس ایمیل خود را انتخاب کنید.


در اینجا شما میتوانید آدرس ایمیل قبلی را پاک کرده و آدرس جدید خود را وارد کنید.
بعد از اینکه شما این تغییر را ثبت کردید، یک پیام به آدرس ایمیل جدید شما ارسال می گردد که در آن موفقیت آمیز بودن عملیات تغییر آدرس ایمیل ذکر شده است.
پس با انجام این مراحل شما توانسته اید آدرس ایمیل خود را در اینستاگرام تغییر دهید.

حذف آدرس ایمیل در اینستاگرام

برای حذف آدرس ایمیل در اینستاگرام نیز تنها کافی است از طریق مراحل بالا به بخش آدرس ایمیل اینستاگرام وارد شده و این بار به جای وارد کردن آدرس جدید، هیچ ایمیلی را وارد نکرده و روی گزینه ثبت کلیک کنید. در این صورت اکانت اینستاگرامی شما فقط با شماره موبایل قابل پیگیری خواهد بود.

تغییر ایمیل بدون در اختیار داشتن گوشی

شاید برایتان سوال باشد در صورتیکه به تلفن همراه خود دسترسی ندارید چگونه میتوانید آدرس ایمیل را تغییر دهید. شما میتوانید با سیستم کامپیوتری وارد سایت اینستاگرام شوید و این کار را انجام دهید. تصور کنید پسورد ایمیل خود را فراموش کرده اید و نمیتوانید وارد حساب کاربری خود در اینستاگرام شوید ، در این زمان بهترین راه چاره تغییر آدرس ایمیل در حساب کاربری تان خواهد بود.
اگر به هر دلیلی گوشی تلفن همراه خود را در اختیار ندارید، می توانید از طریق لینک instagram.com/accounts/edit به اکانت اینستاگرام خود وارد شده و سپس در بخش Email اقدام به تغییر ایمیل خود در اینستاگرام نمایید. پس از تغییر گزینه Confirm Email را کلیک کنید تا ایمیل تاییدیه آن برای آدرس جدیدتان ارسال گردد. در انتها نیز گزینه Submit را برای ذخیره اطلاعات تغییر یافته کلیک کنید. به این ترتیب شما آدرس ایمیل موجود در حساب کاربری اینستاگرام خود را تغییر داده اید. از همین طریق میتوانید شماره تلفن ثبت شده در حسابتان را نیز تغییر دهید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن