آموزش اینستاگرام

چگونه ادمین پیج اینستاگرام اضافه کنیم

امروزه که اکثر شرکت ها ، کمپانی ها، کسب و کارهای تجاری بزرگ و کوچک و حتی مشاغل خانگی دارای اکانت شبکه اینستاگرامی هستند این نیاز احساس میشود که به صورت حرفه ای تری به دنیای اینستاگرام نگاه کنیم و مطالب مفید و کاربردی در این زمینه را بیشتر مطالعه کنیم. با توجه به پیشرفت سریع این شبکه اجتماعی و حضور آن در دنیای کسب و کار و روزمره انسان ها به نظر میرسد در سالهای آینده کار کردن با اینستاگرام جزو ملزومات شخصی هر فرد باشد و یکی از اصلی ترین نیازهای مردم استفاده از خدمات ادمین اینستاگرام است.
یکی از نیازهای عمده در استفاده از اینستاگرام به خصوص در پیج هایی با زمینه فعالیت تجاری و اداری استفاده همزمان چند نفر از اکانت اینستاگرام است.
بسیاری از ادارات یا فروشگاه ها برای به روز کردن مطالب خود در بخش های مختلف نیاز به کار کردن همزمان چند ادمین اینستاگرامی دارند بنابراین این سوال مطرح میشود که آیا میتوان به یک اکانت اینستاگرامی ادمین جدید اضافه کرد؟
برای پاسخ به این سوال پیشنهاد میکنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

اضافه کردن ادمین پیج اینستاگرام

برای بسیاری از کاربرها این سوال مطرح است که آیا میتوان همانند کانال های تلگرامی برای پیج اینستاگرام نیز ادمین اضافه کرد. در جواب این سوال باید بگوییم از آنجایی که پیش فرض در ساخت یک اکانت اینستاگرامی به صورت منحصر به فرد مد نظر بوده است این امکان وجود ندارد. این به آن معناست که اینستاگرام سعی میکند یک اکانت یا حساب کاربری اینستاگرامی به یک شخص حقیقی یا حقوقی متعلق باشد. بنابراین امکان این که بتوان به آن نفرات جدیدی با عنوان ادمین به منظور مدیریت پیج اضافه کرد وجود ندارد. اما از آنجایی که هیچ مشکلی بدون راه حل نیست برای این کار نیز راه حلی وجود دارد که به آن اشاره خواهیم کرد.

راه های اضافه کردن ادمین به پیج اینستاگرام

برای اینکه بتوانید همزمان استفاده از یک پیج را به چند نفر ادمین مختلف بسپارید باید نام کاربری و پس ورد آن حساب کاربری را در اختیار افراد مورد نظر قرار دهید. این به آن معناست که با یک اکانت ، یک نام کاربری و یک پسورد چند نفر به صورت همزمان در یک پیج اینستاگرامی ادمین باشند و فعالیت کنند.
این راه حل ساده یک اصل بسیار مهم را لازم دارد و آن این است که ادمین های مورد نظر باید بسیار مورد اعتماد و معتبر باشند چرا که وقتی نام کاربری و رمز عبور یک حساب در اختیار یک فرد دیگر قرار میگیرد راه های سوء استفاده های احتمالی نیز باز میشود. پس سعی کنید حتما در انتخاب ادمین های مختلف دقت کافی و لازم را به خرج دهید.
در صورتی که میخواهید به هر دلیلی یک ادمین را از دسترسی به پیج محروم کنید بهتر است علاوه بر رمز عبور ، اطلاعات بازیابی رمز مثل ایمیل و شماره تلفن را هم تغییر دهید چرا که در صورتیکه ادمین ها به این اطلاعات دسترسی داشته باشند به راحتی میتوانند رمز را ریست کرده و از اکانت استفاده کنند.

استفاده چند نفر از اطلاعات اینستاگرام

سوال دیگری که ممکن است برای افراد مطرح شود این است که در صورت استفاده چند نفر از اطلاعات حساب اینستاگرام این امکان وجود دارد که اشخاص به صورت همزمان از مکان های مختلف وارد اکانت شوند. در پاسخ به این سوال نیز باید بگوییم بله . این امکان وجود دارد که افراد مختلفی از مکان های مختلف در یک زمان وارد حساب شده و به فعالیت بپردازند.
بنابراین باید گفت اضافه کردن ادمین به پیج اینستاگرام آنگونه که در شبکه های اجتماعی دیگر مثل تلگرام یا واتس اپ امکان اضافه کردن ادمین موجود است ، وجود ندارد و تنها با اشتراک گذاری اطلاعات حساب است که میتوان چند نفر را به عنوان ادمین پیج به کار گرفت.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن