آموزش اینستاگرام

۱۰ پیج برتر خبری اینستاگرام را بشناسید

شبکه اجتماعی اینستاگرام به دلیل ترافیک بسیار بالا و تعداد کاربران قابل توجه، به یک رسانه اجتماعی تبدیل شده است که به راحتی می توان اخبار و اطلاعات را در آن به اشتراک گذاشت و مورد توجه بسیاری از مخاطبان قرار داد. در ادامه به بررسی ۱۰ پیج برتر خبری اینستاگرام خواهیم پرداخت که موفق به جذب تعداد قابل توجهی از مخاطب شده اند. صفحه های مختلفی که در ادامه معرفی خواهیم کرد، تنها از نظر جذب فالوور و مخاطب و همچنین برتری از لحاظ فعالیت های شبکه اینستاگرامی مورد تایید هستند و فعالیت های خبری و یا سیاسی آنها مورد تایید یا رد سایت نیست.

پیج خبری برتر اول اینستاگرام : آخرین اخبار

پیج خبری آخرین اخبار با دارا بودن بیش از ۷۲۵ هزار دنبال کننده در حال حاضر، در صدر لیست ۱۰ پیج برتر خبری در اینستاگرام قرار دارد و از بین صفحه های خبری معتبر ایرانی دارای بیشترین تعداد فالور است. رویکرد این صفحه خبری پوشش اخبار سیاسی و اجتماعی است و با آدرس akharinakhbar در اینستاگرام قابل دسترسی است. این پیج خبری با شعار “در کوتاه ترین زمان به روز باشید” و با هشتگ #آخرین_اخبار فعالیت می کند.

پیج خبری برتر دوم اینستاگرام : خبر فوری

اگر خواهان دنبال کردن و پیگیری لحظه به لحظه و پوشش خبری کامل از اخبار و حواشی هستید، حتما بارها با پیج اینستاگرامی khabar_fouri برخورد کرده اید. صفحه اینستاگرام خبر های فوری در حال حاضر بیش از ۴۸۰ هزار دنبال کننده دارد. این پیج توانسته با ارائه اخبار معتبر و کاملا مستند، به اعتبار و شهرت قابل توجهی در اینستاگرام برسد. رویکرد کلی رسانه خبر فوری، پوشش آنی حوادث و اخبار است.

پیج خبری برتر سوم اینستاگرام : ایسنا نیوز

پیج خبری ایسنا که در حقیقت مخفف خبر گزاری دانشجویان ایران یا به لاتین Iranian student’s news agency است، در خال حاضر در شبکه اینستاگرام بیش از ۲۹۰ هزار فالوور یا دنبال کننده دارد. این پیج خبری پوشش دهنده اخبار مهم ایران و جهان و از معتبر ترین پیج های خبری ایرانی است. این پیج خبری موفق شده است نشان اصالت یا تیک آبی را از جانب اینستاگرام دریافت کند. خبر گزاری ایسنا علاوه بر اینستاگرام در سایر شبکه های اجتماعی هم فعالیت می کند. صفحه خبر گزاری ایسنا را می توانید با آیدی isna.news در اینستاگرام دنبال کنید.

پیج خبری برتر چهارم اینستاگرام : سوژه

مجموع پیج های خبری سوژه در اینستاگرام، از پر طرفدار ترین رسانه های خبری هستند که بیشتر به بررسی و ارائه اخبار در خصوص حواشی هنرمندان و سوژه های اجتماعی فعالیت می کنند. در حال حاضر رسانه خبری سوژه چهار پیج فعال در اینستاگرام دارد که با نام یا آیدی soje.1 و۲ و۳ و۴ فعالیت می کنند. از رموز اصلی موفقیت و جذب فالوور پیج خبر رسانی سوژه استفاده از تیتر های خبری جذب کننده است که به نوعی مخاطبان را به کلیک کردن و دیدن اخبار منتشر شده وسوسه می کند! به طور متوسط هر کدام از پیج های خبری رسانه سوژه حدود ۲۵۰ هزار دنبال کننده دارند.

پیج خبری برتر پنجم اینستاگرام : ایرنا

خبرگزاری جمهوری اسلامی یا به لاتین Islamic Republic News Agency که بیشتر با سر واژه ایرنا شناخته می‌شود، نام خبر گزاری رسمی دولت جموری اسلامی ایران است. ایرنا در اینستاگرام دارای یک صفحه خبری است که در حال حاظر بیش از ۲۱۰ هزار دنبال کننده دارد. آدرس اینستاگرامی صفحه خبرگزاری ایرنا irna_1313 است. خبرگزاری ایرنا علاوه بر اینستاگرام در دیگر شبکه های اجتماعی هم حضور فعال دارد. ایرنا در اینستاگرام به پوشش اخبار سیاسی، اقتصادی و اجتماعی ایران و بعضا جهان می پردازد.

پیج خبری برتر ششم اینستاگرام : انتخاب نیوز

پایگاه خبری انتخاب با آدرس اینستاگرامی entekhab.news در حال حاضر موفق به جذب بیش از ۱۸۵ هزار دنبال کننده یا فالوور در اینستاگرام شده است. انتخاب در صفحه اینستاگرامی خود بیشتر به شرح اخبار سیاسی و اقتصادی ایران می پردازد.

پیج خبری برتر هفتم اینستاگرام : خبر داغ

پایگاه خبری تحلیلی خبر داغ از پایگاه های خبر رسانی مستقل و مردمی ااست. این پیج خبری معتقد و ملتزم به قانون اساسی کشور است و معمولا اخبار را از منابع معتبر منتشر می کند. صفحه اینستاگرام خبر داغ در حال حاضر بیش از ۱۵۵ هزار دنبال کننده در اینستاگرام دارد و با آدرس khabaredagh قابل دسترسی است.

پیج خبری برتر هشتم اینستاگرام : خبر آنلاین

خبر آنلاین، از خبر گزاری های تحلیلی ایران است که با هشتگ #خبرآنلاین و #khabaronline در اینستاگرام عالیت میکند. این خبرگزاری منتشر کننده اخبار سیاسی، علمی، اقتصادی و اجتماعی است. خبر آنلاین از پیج های موفق خبری در زمینه جذب مخاطب است و ویدئو های منتشر شده از سوی این خبرگزاری توسز تعداد قابل توجهی از مخاطبان دیده می شود. خبر آنلاین با آیدی khabaronline  در اینستاگرام فعالیت میکند و در حال حاضر بیش از ۱۳۵ هزار دنبال کننده یا فالوور دارد.

پیج خبری برتر نهم اینستاگرام : رکنا نیوز

رکنا نیوز از دیگر پایگاه های خبری و اطلاع رسانی است که در اینستاگرام فعالیت می کند. رکنا در حال حاضر بیش از ۳۶ هزار دنبال کننده در اینستاگرام دارد و معمولا پایگاه های دیگر خبری، از رکنا به عنوان منبع انتشار اخبار استفاده می کنند. رکنا با هشتگ #رکنا در اینستاگرام فعالیت می کند. شما می توانید با جستجو آیدی rokna.news در اینستاگرام، به صفحه خبری رکنا در این شبکه اجتماعی دسترسی پیدا کنید. رکنا علاوه بر اینستاگرام، اخبار خود را در وبسایت خود منتشر می کند.

پیج خبری برتر دهم اینستاگرام : ۵۵ آنلاین

پایگاه خبری تحلیلی ۵۵ آنلاین از صفحه های موفق خبری در زمینه انتشار اخبار سیاسی و اجتماعی در اینستاگرام است. ایم پایگاه خبری در حال حاضر بیش از ۱۷ هزار دنبال کننده در اینستاگرام دارد و با آدرس و یا با آیدی ۵۵online.ir در اینستاگرام قابل دسترسی است. معمولا ۵۵ آنلاین از منابع خبری معتبر از خبر گزاری هایی مانند ایرنا و ایسنا اخبار منتشر می کند. این پایگاه خبری علاوه بر اینستاگرام در وبسایت خود، که مشابه آیدی اینستاگرامی اش است، فعالیت می کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن