آموزش اینستاگرام

۱۰ چهره محبوب سیاسی اینستاگرام را بشناسید

به علت فراگیر بودن، آسانی در دسترسی، جهانی بودن و امن بودن رسانه اینستاگرام، این شبکه اجتماعی به بستری تبدیل شده که تقریبا تمامی افراد مشهور و حتی سیاستمداران به نام جهان دارای یک صفحه اینستاگرام هستند تا به وسیله آن با مخاطبینشان به راحتی ارتباط موثر برقرار کنند. بدون شک همچین ارتباط نزدیک و دو طرفه ای در سایر رسانه ها مانند تلوزیون تقریبا نا ممکن است. مجموع این عوامل سبب شده اینستاگرام به یکی از محبوب ترین رسانه ها بری سیاستمداران تبدیل شود. این مسئله در رابطه با سیاستمداران ایرانی هم صادق است. در ادامه به بررسی و معرفی ۱۰ چهره محبوب سیاسی در اینستاگرام خواهیم پرداخت. این چهره ها از لحاظ فعالیت اینستاگرامی و برتری از نظر تعداد فالوور معرفی می شوند و درستی یا نا درستی سیاست اجرایی آنها مورد تایید یا رد سایت نیست.

چهره محبوب سیاسی برتر اول : صفحه آیت الله خامنه ای

حضرت آیت الله حاج سید علی حسینی خامنه ای، رهبر انقلاب اسلامی ایران از تاثیر گذار ترین چهره ها در جهان و در صدر لیست ۱۰ چهره محبوب سیاسی در اینستاگرام است. صفحه اینستاگرام رهبر ایران در حال حاضر بیش از دو ملیون و هشتصد هزار نفر دنبال کننده دارد. در این صفحه اینستاگرامی معمولا سخنان، روایات و بعضا خاطرات ایشان به اشتراک گذاشته می شود. صفحه اینستاگرام آیت الله خامنه ای با آیدی Khamenei_ir در اینستاگرام در دسترس است.

چهره محبوب سیاسی برتر دوم : حسن روحانی

حسن روحانی، رئیس جمهور جمهوری اسلامی ایران، از چهره های سیاسی تاثیر گذار و فعال در شبکه اینستاگرام است. رئیس جمهور ایران با دارا بودن بیش از دو ملیون و دویست هزار نفر دنبال کننده، به عنوان دومین چهره برتر در لیست ۱۰ چهره محبوب اینستاگرام قرار دارد. در این پیج رویداد ها، پیام ها، سخنان و بعضا تصمیمات و قرار های ریاست جمهوری به اشتراک گذاشته می شود. صفحه اینستاگرام رئیس جمهور ایران، حسن روحانی با آیدی Hrouhani در اینستاگرام قابل جستجو است.

چهره محبوب سیاسی برتر سوم : صادق زیبا کلام

صادق زیبا کلام از اساتید برجسته علوم سیاسی در حال حاضر در مقام استاد تمامی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران است. صادق زیبا کلام در حال حاضر بیش از ۹۷۰ هزار فالوور یا دنبال کننده در اینستاگرام دارد، صفحه صادق زیبا کلام با آدرس zibakalamsadegh در اینستاگرام در دسترس است. زیبا کلام در صفحه اینستاگرام خود به تحلیل اوضاع اجتماعی می پردازد.

چهره محبوب سیاسی برتر چهارم : محمد جواد ظریف

محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه وقت جمهوری اسلامی ایران، در حال حاضر بیش از ۷۴۵ هزار دنبال کننده یا فالوور در اینستاگرام دارد. محمد جواد ظریف در صفحه اینستاگرام خود سخن رانی ها، رویداد ها و بعضا اخبار و احوالات خود را منتشر می کند. شما می توانید با جستجو آیدی jzarif_ir در اینستاگرام به صفحه ایشان دسترسی پیدا کنید.

چهره محبوب سیاسی برتر پنجم : مجید حسینی

مجید حسینی استادیار دانشگاه تهران، نویسنده و سیاستمدار مشهور ایرانی است که از چهره های محبوب سیاسی مردمی و اینستاگرامی محسوب می شود. مجید حسینی در صفحه اینستاگرام خود با آدرس majidhosseini در حال حاضر بیش از ۵۳۰ هزار دنبال کننده دارد. بسیاری از کاربران مجید حسینی را از سخنرانی ها و تحلیل های جنجالی اش در رابطه با کنکور می شناسند.

چهره محبوب سیاسی برتر ششم : علی مطهری

علی مطهری از نمایندگان شوری اسلامی در مجلس است که در اینستاگرام فعالیت می کند و طرفداران زیادی دارد. علی مطهری نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر، شمیرانات و پردیس است. صفحه اینستاگرام علی مطهری با آدرس alimotahari_ir در دسترس است و در حال حاضر بیش از ۵۲۰ هزار دنبال کننده یا فالوور دارد. ایشان در صفحه اینستاگرام خود از تصمیمات خود می گویند و سخن رانی ها و شرح حال هایی از خودشان به اشتراک می گذارند.

چهره محبوب سیاسی برتر هفتم : محمد جواد آذری جهرمی

محمد جواد آذری جوان، وزیر جوان ارتباطات و فن آوری اطلاعات با آیدی اینستاگرام azarijahromi در حال حاضر بیش از ۳۸۵ هزار دنبال کننده در اینستاگرام دارد. وزیر جوان در صفحه انستاگرام خود از تصمیمات، شرح حال و سخن رانی های خود منتشر می کند. عکس ها و شعر های منتشر شده و بعضا طنز های شیطنت آمیز آذری جهرمی از دلایل محبوبیت وزیر جوان است.

چهره محبوب سیاسی برتر هشتم : معصومه ابتکار

معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده است. معصومه ابتکار از چهره های فعال در اینستاگرام است که با آیدی m.ebtekar فعالیت می کند. معصومه ابتکار در حال حاضر بیش از ۱۸۷ هزار دنبال کننده در اینستاگرام دارد. ایشان در صفحه خود به پرداختن به موضوعات اجتماعی روز جامعه می پردازد و طرفداران زیادی دارد. خانم ابتکار در صفحه اینستاگرام خود از روایات و رویداد های مختلف اجتماعی سخن می گوید.

چهره محبوب سیاسی برتر نهم : اسحاق جهانگیری

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور وقت جمهوری اسلامی ایران، حسن روحانی در حال حاضر در اینستاگرام بیش از ۳۲۵ هزار دنبال کننده دارد. اسحاق جهانگیری در صفحه اینستاگرام خود از همایش ها، رویداد ها و سخن رانی ها و تصمیم های خود را منتشر می کند شما می توانید معاون اول رئیس جمهور را با آیدی eshaqjahangiri در اینستاگرام جستجو کرده و به آن دسترسی پیدا کنید.

چهره محبوب سیاسی دهم : شهین دخت مولاوردی

شهین دخت مولاوردی از زنان فعال در زمیه سیاست، در حال حاضر دبیر کل جمعیت حمایت از حقوق بشر زنان است. ایشان در حال حاضر بیش از ۱۰۵ هزار دنبال کننده در اینستاگرام دارد و در صفحه خود از امور اجتماعی سخن میگوید و روایات مختلف در خصوص زنان را به اشتراک می گذارد. صفحه اینستاگرام شهین دخت مولاوردی با آیدی sh.mowlaverdi قابل دسترسی است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن