آموزش اینستاگرام

چگونه افراد را بدون بلاک کردن در اینستاگرام حذف کنیم

حتما برای شما هم پیش آمده است که به هر دلیلی بخواهید کسی را از لیست فالوورهایتان حذف کنید اما به دلایل گوناگون نمیخواهید با بلاک کردن شخص این کار را انجام دهید. باید بگوییم برای حذف کردن فالوورها بدون استفاده از بلاک کردن هم روش هایی وجود دارد که در این مقاله قصد داریم به حذف کاربر بدون بلاک اشاره کنیم. برای آموزش و شناخت این روش ها با ما همراه باشید.

حذف کاربر بدون بلاک

همانطور که اشاره کردیم اگر به هر دلیلی قصد دارید اشخاصی را از لیست فالوورهایتان حذف کنید بدون اینکه آنها متوجه شوند باید در ابتدا حساب خود را به صورت خصوصی یا ” private” در آورید.
اقدام بعدی این است که وارد پروفایلتان شوید. سپس وارد لیست فالوور های خود شوید. بعد از این کار هر فالووری که قصد دارید از لیست مخاطبان شما حذف شود را انتخاب کنید. در کنار نام آی دی هر شخص سه نقطه وجود دارد با لمس این آیکون گزینه ای پیش روی شما به صورت پاپ باکس نمایش داده می شود که Remove است با استفاده از این گزینه شما می توانید فالوور مورد نظر را از لیست فالوورها حذف کنید بدون اینکه او متوجه شود.

حذف کاربر بدون بلاک کردن
تفاوت این کار با بلاک کردن شخص در این است که هنگام بلاک کردن شخص مورد نظر دیگر نمیتواند برای شما درخواست فالو ارسال کند و از طرفی اکانت شما را نمی تواند از طریق سرچ یا هر راه دیگری ببیند بنابراین متوجه خواهد شد که توسط شما بلاک شده است اما با استفاده از راه حل پیشنهادی این اتفاق نخواهد افتاد و فقط نام کاربری شخص مورد نظر از فهرست فالوورهای شما حذف می شود.
این قابلیت حدود یک سال است که در اینستاگرام شروع به فعالیت کرده است. با استفاده از این قابلیت کاربران قادر خواهند بود دسترسی هر شخص مورد نظر را حذف کاربر بدون بلاک به پست ها و مطالب پیج خود بسته و او را از فهرست مخاطبان خود حذف کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن