آموزش اینستاگرام

بررسی صفحه رسمی فیفا در اینستاگرام

استفاده از اینستاگرام به قدری همه گیر است که تمام نهادها و سازمان های دنیا برای ارتباط با مخاطبان خود یک صفحه رسمی در این اپلیکیشن دارند. بخصوص نهادهای ورزشی مثل فوتبال، کشتی، والیبال و … از آنجایی که در سراسر دنیا طرفداران بیشماری دارند ملزم به استفاده از اپ اینستاگرام هستند تا بتوانند با طرفداران رشته ورزشی خود در سراسر دنیا تعامل داشته باشند.
فوتبال یکی از مهمترین و پرطرفدارترین رشته های ورزشی در دنیاست. کمتر کسی پیدا میشود که به این ورزش هیجان انگیز علاقمند نبوده و پیگیر اخبار و مناسبات و رخدادهای مربوط به این ورزش نباشد. فدراسیون جهانی فوتبال (FIFA) نیز همانند دیگر فدراسیون های ورزشی در اینستاگرام صفحه رسمی دارد. در این مقاله قصد داریم به بررسی و تحلیل صفحه فیفا در اینستاگرام بپردازیم.

تحلیل صفحه رسمی فیفا در اینستاگرام

با جستجوی نام فیفا در سرچ اینستاگرام سه گزینه پیش روی شما قرار دارد. که دارای تیک آبی اینستاگرام است که تاییدی بر صحت و فعالیت رسمی این صفحات است. ما در این مقاله به بررسی هر سه صفحه خواهیم پرداخت
یکی از این سه صفحه رسمی فیفا با نام ” Fifa worldcup” میباشد. این صفحه در اینستاگرام دارای بیش از ۱۴.۸ میلیون فالوور بوده و تا کنون ۷۷۱۸ پست در این صفحه منتشر شده است. طبق آنچه در بیو این صفحه آمده است ساختمان رسمی این نهاد ورزشی در زوریخ سوئیس قرار دارد.
بیشتر پست های این صفحه مربوط به اخبارها و مناسبت های مختلف ورزش فوتبال و یادبود تولد فوتبالیست های معروف ، اخبار مربوط به انتخاب بهترین های فوتبال و اخبار مربوط به جام های جهانی است.

صفحه فیفا Woman Worldcup

صفحه بعدی با نام ” Fifa womens worldcup ” است. این صفحه نیز دارای تیک آبی اینستاگرام است. بیش از ۱۴۸ هزار فالوور دارد و همانطور که از نامش پیداست متعلق به اخبار ، حواشی و رویدادهای فوتبال بانوان در سراسر دنیاست. تا کنون ۵۷۷ پست منتشر کرده که همه آنها مربوط به فوتبال بانوان بوده و به بررسی اتفاق ها و رویدادهای ورزشی مهم در فوتبال زنان می پردازد.

صفحه سوم که به بررسی آن میپردازیم نیز دارای تیک آبی اینستاگرام است. این صفحه در قسمت بایو خود حاوی آدرسی در شهر Redwood ایالت کالیفرنیاست . جالبترین مسئله در مورد این صفحه این است که مربوط به بازی FIFA 20 پلی استیشن است و هیچ ربطی به صفحه رسمی فیفا ندارد. اما بیش از ۱۹.۳ میلیون فالوور دارد. تا کنون ۱۵۸۴ پست منتشر کرده است که همه آنها مربوط به بازی های پلی استیشن فوتبال است.
در مورد این سه صفحه یک چیز مشترک است . حضور فالوورها از کشورهای گوناگون دنیا، تعامل و مشارکت بالای فالوورها در لایک و کامنت و بازدید و اینکه در میان فالوورهای هر سه پیج زنان و مردان از ملیت ها و سن های مختلف حضور دارند. این مسئله به محبوبیت بازی فوتبال در کشورهای گوناگون بازمیگردد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن