آموزش اینستاگرامتولید محتوا اینستاگرام

تولید محتوا در اینستاگرام ارزان

تولید محتوا در اینستاگرام یکی از مهم ترین مواردی است که برای رشد در اینستاگرام باید انجامش دهید. هر چقدر هم که شما در این شبکه ی اجتماعی پیج خودتان را تبلیغ کنید، باز هم میگویم در اینستاگرام باید تولید محتوا داشته باشید. چرا که با این کار نه تنها خودتان را به مخاطبان جدید معرفی می‌کنید بلکه مخاطبان فعلی خودتان را درگیر فعالیتتان خواهید کرد.

تولید محتوا در اینستاگرام از اهمیت بالایی برخوردار است و صاحبان کسب و کارها نباید از این موضوع غافل شوند بلکه باید محتوا سازی در اینستاگرام را در اولویت فعالیت های خود قرار دهند.

چطور با تولید محتوای جذاب و تأثیر گذار مخاطبانتان را تحت تأثیر قرار دهید

باید برای تولید محتوا برنامه ریزی دقیقی داشته باشند تا بتوانند به بهترین نحو از آن استفاده کنند. در واقع محتوا یک ارزش به کاربر هدیه می دهد و سبب می شود که کاربر به این کسب و کار علاقه نشان دهد و آن را در شبکه های مختلف دنبال کند. بنابراین محتوا عاملی است که سبب می شود مخاطبان و یا به عبارتی مشتریان بالقوه شما به دنبال شما بیایند و جذب شما بشوند.

از این جهت تولید محتوا، یکی از مشکلات اکثر کسب و کار ها در اینستاگرام بوده و هست. اینکه چطور با تولید محتوای جذاب و تأثیر گذار مخاطبانشان را تحت تأثیر آن محتوا قرار دهند و خودشان را در اینستاگرام مطرح کنند. لذا از این جهت کسانی که به صورت تخصصی در این حوضه فعالیت می کنند می‌تواند راهنمای بسیار خوبی برای آنان باشند زیرا که به درستی می دانند برای مخاطبان شما چه نوع محتوایی تولید کنند.

آن ها با برنامه‌ریزی و آنالیز پیج شما به راحتی می توانند محتوایی که مورد توجه مخاطبانتان و باعث رشد پیج شما می شود برایتان تولید کنند. متخصصان تولید محتوا ما در اینستاگرام از آن جا که با کسب و کارهای مختلفی کار کرده اند و به خوبی می دانند که چطور باید برای رشد یک کسب و کار چه نوع استراتژی تولید محتوایی را در اینستاگرام پیاده کرد، می توانند کسب و کار و پیج بیزینس شما را در هر حوضه ای که باشد بسیار رشد دهند و ذهن مخاطبانتان را درگیر فعالیت هایتان کنند تا به راحتی به نتیجه ای که می خواهید و مطلوبتان است برسید و از پتانسیل این شبکه اجتماعی یعنی اینستاگرام بهره مند شوید.

شبکه اینستاگرام پتانسیل و انرژی زیادی برای رشد کسب و کار شما دارد و تنها شبکه اجتماعی است که در کمترین زمان بازخورد سریع و مناسبی به شما می‌دهد و باعث رشد کسب و کارتان می شود.

نحوه تولید محتوا در شبکه های اجتماعی اینستاگرام

تولید محتوا در هر شبکه ی اجتماعی با یکدیگر تفاوت دارد، چرا که هر شبکه اجتماعی هویت مخصوص به خود را دارد و تولید محتوا و بازاریابی محتوایی باید با توجه به هویت آن شبکه اجتماعی صورت بگیرد.

به طور مثال لینکدین، شبکه اجتماعی حرفه ای ها و متخصص‌ها می باشد. فرض کنید استراتژی شما برای تولید محتوا در اینستاگرام با استراتژی شما برای تولید محتوا در لینکدین یکسان باشد! این موضوع بسیار ضربه بدی به برند شما می زند و مشکلاتی را برای بیزینس و کسب و کارتان در بر خواهد داشت!

زیرا هویت لینکدین، ارتباط حرفه ای میان افراد متخصص است و هویت اینستاگرام، سرگرمی و تفریح و لذت بردن است و باید برای هر کدام، محتواهای مختلفی تولید کنید و به اشتراک بگذارید.

بنابراین قبل از بازاریابی و تولید محتوا حتما باید توجه کنید که نحوه تولید محتوا در شبکه های اجتماعی مختلف به هویت آن شبکه اجتماعی بستگی دارد و باید با توجه به آن شبکه اجتماعی تولید محتوا داشته باشید.

متخصصان ما در تولید محتوای اینستاگرام به خوبی از این شبکه اجتماعی شناخت مناسبی دارند و به شما در این امر بسیار کمک میکنند تا به راحتی بتوانید محتوای بصری فوق العاده عالی در اینستاگرام خودتان منتشر نمایید. ضمنا کیفیت تمامی فعالیت های آن‌ها نیز توسط ما بررسی می شود و قطعا شما هیچ مشکلی در این مورد نخواهید داشت.

تولید محتوای تخصصی

تولید محتوای منحصر به فرد و جذابی که تمام فاکتور ها و پارامترهایی که اصول تبلیغات و محتوای اینستاگرام را رعایت کند را در خود بگنجاند هنری است که با شناخت کافی و تجربه بالا نسبت به این موضوع امکان پذیر است . لذا نویسنده و خالق محتوا را می توان فردی با فکری باز، اطلاعاتی بالا، تجربه و پشتکار زیاد دانست که همواره بیزینس شما را به سمت موفقیت سوق می دهد.

رسانه‌های اجتماعی یک پلتفرم مقرون‌به‌صرفه هستند برای راه‌اندازی محصول جدید یا خدمات جدید شما هستند. اکثر مردم از رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام برای سرگرمی استفاده می‌کنند، به همین دلیل بیش‌تر به دنبال صفحاتی هستند که به‌ صورت بصری (دیداری) مطالب خود را به اشتراک گذاشته‌اند.

شما با به اشتراک گذاشتن یک تیزر کوتاه یا یک عکس مفهومی می‌توانید حس کنجکاوی پیروان رسانه‌های اجتماعی را نسبت به محصول جدید خود تحریک کنید. برای مثال سامسونگ برای رونمایی از محصول در اینستاگرام از عکس یک جعبه سیاه‌رنگ، با تابشی از نور آبی‌رنگ و پس‌زمینه سیاه استفاده کرده است، تا کنجکاوی کاربران را برای محصول جدیدش تحریک کند.

محتوای محصول محور

به طور کلی متداول ترین استراتژی بازاریابی اینستاگرام استراتژی محصول محور است. جلب توجه با محتوای محصول محور، به این معنی است که بیشتر عکس‌ها و ویدیوهایی که ارسال میکنید از محصولات شما هستند.

این یک راه ساده برای خرید و فروش در این شبکه اجتماعی است . اساسا، شما به فالور های خود میگویید: “هی! به چیزهای عالی که ما می فروشیم نگاه کنید” با این امید که در مورد خرید آن به اندازه کافی هیجان زده شوند. همانطور که در پیج های موفقی در اینستاگرام دیده می شود، حتی یک جلب توجه ساده محصول محور می تواند موفقیت را به وجود آورد.

محتوا پایه اصلی استراتژی بازاریابی اینستاگرام شماست. اگر محتوای پیج اینستاگرام شما مرتبط به بازار هدف شما نباشد، به سختی میتوانید در اینستاگرام موفق شوید. ابتدا، نوع محتوایی را که میخواهید پست کنید تعیین کنید. شما باید بدانید که مي خواهيد با چه نوع عکس هايی بزرگترين بازاريابی اینستاگرام خود را شروع کنید.

تمامی این اصولی و دیگر اصولی که برای تولید محتوا در اینستاگرام باید رعایت کنید را متخصصان ما در این حوضه اطلاع جامع و کاملی از آن دارند و شما نیز می توانید برای تولید محتوای خود در اینستاگرام از آن ها کمک بگیرید.

هزینه تولید محتوا توسط متخصصان تولید محتوای اینستاگرام

اگر شما یک بازاریاب هوشمند شبکه های اجتماعی هستید، حتما توجه ویژه ای به اینستاگرام دارید. اینستاگرام اکنون درکنار فیسبوک و یوتیوب جز برترین پلتفرم های دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اجتماعی دنیا محسوب میشود و بسیار قدرتمند تر از توییتر و اسنپ چت است. اما آیا بدون تولید محتوای اصولی و با کیفیت می توان به موفقیت در این شبکه اجتماعی رسید؟؟؟

جواب قطعا خیر است. پس باید در این مورد بسیار ارزش قائل شوید تا کسب و کار شما به بهترین شکل ممکن در شبکه اجتماعی اینستاگرام رشد کند. باز هم می گویم که باید از متخصصان در این حوضه کمک بگیرید.

قطعا یکی از مشکلات دیگری که صاحبان کسب و کارها و کسانی که به تازگی کسب‌وکار خودشان را راه اندازی کرده اند هزینه زیادی است که متخصصان این حوضه از شما برای تولید محتوای تخصصی و اصولی دریافت می کنند که باعث شده صاحبان کسب و کارها و فعالان در حوضه اینستاگرام به مشکل جدی بر بخورند و یا از تولید محتوا دست بکشند و یا تولید محتوای غیر اصولی و بی کیفیتی را در اینستاگرام انجام دهند.

تولید محتوا ارزان در اینستاگرام

شاید در همین لحظه که این مقاله را می خوانید، شما هم این دغدغه را داشته باشید که برای تولید محتوای خود دقیقا باید چه کاری را انجام دهید و چگونه آن را با هزینه ای بسیار کم انجام دهید که هم اصول آن رعایت شود هم هزینه ی زیادی را متقبل نشوید.

باید بگویم این مشکل و دغدغه ذهنی را دور بیاندازید زیرا دیگر از این لحظه به بعد این مشکل را نخواهید داشت. متخصصان ما در این حوضه با توجه به کیفیت فوق العاده ای که در تولید محتوای اینستاگرام به شما ارائه می دهند حواسشان به جیبتان نیز هست زیرا ما هم می دانیم که در ابتدای کار و شروع کار با اینستاگرام و یا حتی در ادامه کارتان در این شبکه اجتماعی شما نیز مانند دیگران تمایل دارید کیفیت مناسبی از تولید محتوا را دریافت کنید و در عین حال هزینه مناسبی را بپردازید. از این جهت تیم ما کمترین قیمت و مناسب ترین قیمت تولید محتوای اینستاگرام را برای شما فراهم آورده است که می توانید از بخش تعرفه تولید محتوای اینستاگرام از قیمت های ما اطلاع پیدا کنید.

اگر به دنبال این هستید که به راحتی سایت و شبکه های اجتماعی بروزی داشته باشید  فقط کافیست با سفارش یکی از محصولات تولید محتوا  از همان لحظه کارتان را استارت بزنید!

همچنین می توانید بعد از مشاهده جدول قیمت تولید محتوا زیر  با کارشناسان ما تماس بگیرید تا به صورت رایگات توضیحات لازم را در اختیار شما قرار دهند. تولید محتوای اینستاگرام و تلگرام شامل  تصویر به همراه کپشن و هشتگ های بهینه می باشد، که بسته به حوضه ای که در آن فعالیت دارید برایتان به صورت تخصصی انجام می شود تا نتیجه ی مطلوبی را بگیرید و با این امر بتوانیم رضایتتان را جلب نمابیم. در ضمن بسیاری از اینفلوئنسرها ایران هم با مجموعه فعالیت دارند که مدیریت پیج اینستا خود را به ما سپرده اند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن