آموزش اینستاگرام

دستمزد ادمین اینستاگرام

دنیای فناوری و تکنولوژی این امکان را برای نسل جدید فراهم کرده است تا به صورت ” فری لنسر ” یا همان ” دورکاری ” بدون نیاز به حضور فیزیکی در دفتر کار ، به اداره امور و انجام وظایف پرداخت. این روزها بازار کسب و کارهای اینترنتی و حوزه تجارت فعال در شبکه اینستاگرام به شدت داغ است ، به همین دلیل اکثر صنوف سعی بر داشتن حداقل یک اکانت کاربری در اینستاگرام دارند، حال برای مدیریت بهتر و دستیابی به نتایج دلخواه نیاز است که یک فرد حرفه ای مدیریت این پیج را بر عهده داشته باشد و اینجاست که ردیف شغلی  ” ادمین پیج  ” شکل میگیرد. در این مقاله قصد داریم به شرح وظایف و همچین دستمزد ادمین اینستاگرام بپردازیم.

دستمزد ادمین اینستاگرام چقدر است

فکر اینکه یک نفر پشت کامپیوتر شخصی اش در خانه بنشیند  و بدون نیاز به بیرون رفتن از خانه یا حتی کار کردن در ساعت های عرف جامعه به کسب درآمد بپردازد کمی اغوا کننده به نظر میرسد اما به لطف تکنولوژی و پیشرفت دنیای آی تی این امر محقق شده است. این روزها بسیاری از افراد هستند که به صورت دورکاری با ساعت کاری منعطف و دستمزدهای خوب در حال کار کردن هستند. یکی از این ردیف های شغلی ادمین اینستاگرام است. برای اینکه بدانیم دستمزد ادمین اینستگرام چقدر است و بر چه اساسی تعیین میشود اول باید کمی از وظایف ادمین پیج اینستاگرام برایتان بگوییم. در حقیقت این وسعت وظایف است که میزان دستمزد ادمین پیج را مشخص میکند.

برخی پیج ها فعالیت عمومی تری دارند و ادمین بودن در این پیج ها نیاز به تخصص خاصی ندارد. حیطه وظیفه ادمین در این گونه پیج ها در حد انتشار پست ، پاسخ به سوالات کاربران یا فالوورها ، نشر استوری و همکاری و تبلیغات اینستاگرام با پیج های دیگر است . در این صورت دستمزد ادمین هم در سطح معمولی خواهد بود.

مهارت‌های خاص ادمین

اما برخی پیج ها فعالیت تخصصی تری دارند و به همین دلیل برای استخدام ادمین به یک شخص با مهارت های خاص احتیاج دارند، یا بنا به دلایلی کار کردن در ساعات خاصی از روز مد نظر کارفرماست. در این شرایط ادمین پیج مسلما از مزایای بیشتری نیز برخوردار خواهد بود. برای مثال یک پیج فروشگاهی را در نظر بگیرید ، ادمین این پیج باید مدام محصولات جدید را در پیج معرفی کرده ، با استفاده از روش های بازاریابی فالوورها و مخاطبان را به مشتری تبدیل کند، در دایرکت پاسخگوی سوالات و ثبت سفارشات باشد، همچنین پشتیبانی از محصولات فروخته شده را هم عهده دار باشد. با این تفاسیر معلوم است که کار او بسیار دشوار خواهد بود بنابراین میزان دستمزد ادمین در این حالت کمی بیشتر از یک ادمین معمولی خواهد بود.

صفحه شخصی هنرمندان در اینستاگرام

در حالت کلی باید گفت شرایطی نظیر ساعت کاری، وظایف تخصصی، حضور در دفتر کار ، جغرافیای محل اقامت و امثال این در دستمزد ادمین اینستاگرام تاثیرگذار است. برای مثال با یک جستجوی ساده در آگهی های استخدامی میتوان متوجه شد برای ادمین اینستاگرام در تهران دستمزد بیشتری در نظر گرفته میشود تا یک ادمین در شهرستان کوچک ، یا مثلا برخی از کارفرماها نیاز دارند تا ادمین اینستگرامی ساعتهایی را در دفتر کار حاضر باشد که این امر در تعیین میزان دستمزد ادمین ایستاگرام تاثیر مستقیم دارد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن