آموزش اینستاگرام

۱۰ پیج برتر مدلینگ در اینستاگرام

مدلینگ در اینستاگرام به شغلی پردرآمد تبدیل شده است. همگام با پیشرفت تکنولوژی همه کسب‌وکارها سعی دارند تا از قدرت رسانه برای افزایش سودآوری خود بهره بگیرند. در واقع این طوفان رسانه ای است که بر موفقیت و یا شکست آن‌ها تاثیر بسزایی دارد. شبکه‌های اجتماعی نیز به عنوان رسانه‌های نوظهوری محسوب می‌شوند که علاوه بر سهولت دسترسی و انتقال سریع اطلاعات، به افراد و کسب و کارها کمک می‌کنند تا هر چه سریعتر به اهداف اقتصادی خودشان دست یابند. شبکه اینستاگرامب هم یک شبکه اجتماعی جهانی و محبوب محسوب می‌شود که امروزه بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

مدل‌های ارائه شده در اینستاگرام تاثیر فزاینده‌ای بر مخاطب دارند. بسیاری از آن‌ها فالورهای میلیونی دارند. بدین ترتیب برندها در تلاشند تا از طریق مدل‌ها محصولات و خدمات بیشتری تولید کنند و در عین حال از کیفیت ارائه خدمات خود غافل نباشند. شاید بپرسید که چرا مدل‌ها فالورهای زیادی در اینستاگرام دارند؟ پاسخ این سوال این است که آن‌ها با ارائه تصاویر بسیار جذاب می‌توانند نظر کاربران اینستاگرامی را به سوی خود جلب کنند. با یک جستجوی ساده در اینستاگرام به این نکته پی می برید که این تصاویر از چنان قدرتی برخوردارند که مخاطب را ممکن است اغوا کنند. در این مقاله قصد داریم ده پیج برتر مدلینگ اینستاگرام در سال ۲۰۱۹ را معرفی کنیم.

  • کندال جنر (@kendalljenner)

کندال جنر عضو خانواده مشهور کارداشیان است. در سن ۱۴ سالگی در شرکت مدلینگ ویلهلیمینا کار خود را آغاز کرد. او به عنوان مدلینگ شرکت‌های بین المللی طراحی فعالیت داشته است. کندال در سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ جایزه مدل نوجوان را از آن خود کرد. او هم اکنون ۸۵.۴  میلیون نفر فالور دارد.

  • جیجی هدید (@gigihadid)

جیجی هدید یک مدل فشن آمریکایی است. او خواهر بلاهدید است که در زمینه مدلینگ فعالیت می‌کند. او یک مدل تازه کار است و اولین کار مدلینگ خود را  دو سال پیش در زمینه مدلینگ پوشاک در شرکت جیوس کودک انجام داد. او این بار در نقشی متفاوت و به عنوان مدل پوشاک نوجوانان با این شرکت به همکاری خود ادامه می‌دهد. او ۵۰.۱ میلیون نفر فالور دارد.

  • کارا دلویجن (@caradelevingne)

کارا دلویجن یک مدل فشن و بازیگر است. او مدلینگ را از سال ۲۰۰۲ و در سن سالگی شروع کرد. نام او برای اولین بار درسر تیتر مجله وگا ایتالیا درج شد. هفت سال بعد مدلینگ استورم مشغول به کار شد. او به مدل دو سال در این شرکت کارکرد. از  سال ۲۰۱۱ در شرکت باربری انگلستان فعالیت می‌کند. بازه زمانی ۲۰۱۵-۲۰۱۳ دوران شکوفایی حرفه‌ای بود. او برنده جایزه مدل فشن سال بریتانیا در سال‌های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۴ شدا و ۴۳.۵ میلیون نفر فالور دارد.

  • بلاهدید (@bellahadid)

همانند خواهر بزرگترش جیجی، بلا نیز به عنوان یک چهره موفق در زمینه مدل فشن به شمار می‌رود. او کار مدلینگ را در سن ۱۶ سالگی (۲۰۱۲) و در بازرگانی اسکای فالین آغاز کرد. در سال ۲۰۱۴ برای مدل‌های آی، ام، جی ثبت نام کرد. بلا با بسیاری از شرکت‌های مطرح فشن سابقه همکاری داشته است مثل الکساندر وانگ ، سیس مرجان ، کارولینا هررا ، براندون ماکسول ، مایکل کورس ، آنا سو ، رالف لورن ، پرابال گورونگ ، زادیگ و ولتر ، اسکار دو لا رانتا ، ورساچه. او ۲۶.۱ میلیون نفر فالور در اینستاگرام دارد.

  • امیلی راتاجکوسکی (@emrata)

امیلی راتاجوسکی مدل و بازیگر ۲۶ ساله آمریکایی است. شهرت او با نقش آفرینی در ویدئو موزیک‌ها بیشتر شد. وی در سال ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ به عنوان مدل لباس شنا برای مطبوعات مختلف کار می‌کرد. او برای اولین بار به عنوان مدل لباس در مجله کاسموپولیتین فعالیت کرد. او اولین مدل سازی خود را برای مارک جیکوبز در هفته مد نیویورک در سال ۲۰۱۵ انجام داد. او ۲۴.۳ میلیون نفر فالور در اینستاگرام دارد.

  • گیسل بوندچن (@gisele)

گیسل بوندچن یک مدل ۳۷ ساله و کهنه کار برزیلی است. او اولین کار خود را برای شرکت الکساندر مک کوئین در سال ۱۹۹۸ آغاز کرد. این کار منجر به رشد سریع او گردید و باعث شد بسیاری از شرکت‌های صاحب‌نام در زمینه مدلینگ فشن خواهان به خدمت گرفتن او باشند. میسوانی، چئوله، دولک و قاببانا، والینتیو، جیانفرانکو فر، رالف لورن و ورسیس از جمله شرکت‌هایی است که او سابقه همکاری با آن‌ها را داشته است. نام او در سال ۲۰۱۵ به عنوان ثروتمندترین مدل جهان در کتاب رکورد گینس ثبت شد. او ۱۵.۴ میلیون فالور در اینستاگرام دارد.

  • کاندیس اسوانوپوئل (@angelcandices)

کاندیس اسوانوپوئل یک مدل اهل آفریقای جنوبی است. او کار حرفه ای در سن ۱۵ سالگی آغاز کرد. او بسیاری از  برندهای فشن و شرکت‌های تبلیغاتی سابقه همکاری داشته است. او ۱۳.۶ میلیون نفر فالور در شبکه اینستاگرام دارد.

  • باربارا پالوین (@realbarbarapalvin)

باربارا پالوین مدل ۲۴ ساله مجارستانی است. او کار خود را در سن ۱۳ سالگی و در ویراست اول مجله اسپور آغاز کرد. باربارا مدتی برای ادامه کار به آسیا رفت ولی در آن‌جا نتوانست پیشرفت چندانی داشته باشد. او در شرکت‌های مختلفی مثل آرمینا ایکسچنج، ویکتوریاز سکرت، پول و بیر و اریال پاریس کار کرده است. همچنین او سابقه همکاری با مجلات مشهور مثل نسخه‌های مختلف بین المللی سابقه همکاری داشته است. در سال ۲۰۱۶ به عنوان مدل لباس شنا اقدام به فعالیت کرد. او ۱۲.۹ میلیون نفر فالور در اینستاگرام دارد.

  • آردیانا لیما (@adrianalima)

آدریانا لیما مدل و بازیگر ۳۶ ساله برزیلی است ک. او در سال ۲۰۰۳ به عنوان یک مدل سخنگو کار خود را در شرکت میبیلین آغاز کرد و کار در شرکت سکرت مشهور شد. همچنین او در شرکت‌های تبلیغاتی سوپر بول و کیاموترز نیز به عنوان یک چهره شناخته شده است و در سال ۲۰۱۴ به عنوان دومین مدل ثروتمند جهان شناخته شد. تعداد او فالورهای او در  اینستاگرام ۱۲.۳ میلیون نفر است.

  • میرانداکر (@mirandakerr)

میرانداکر یک مدل ۳۴ ساله استرالیایی است. او مدلینگ را در سن ۱۳ سالگی آغاز کرد. او درسال ۲۰۰۷ با کار در مدلینگ سکرت به شهرت رسید و در نهایت برای ادامه کار خود به نیویورک مهاجرت کرد. موفقیت او در زمینه مدلینگ همچنان ادامه دارد بسیاری از شرکت‌ها و مجلات مشهور با او همکاری می‎‌کنند. او با ۱۲.۱ میلیون نفر فالور اینستاگرامی در رتبه هشتم برترین مدل‌های جهان قرار دارد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن